Jump to content
IGNORED

Zagreb


*edited by mod

Recommended Posts

ne komplikuj, idi u jaegerhorn.
jes vala.za dan-dva-tri vrsi posao i klupa u gajevoj (srpski: picin park)apdejt:dojavljeno mi je da se, izgleda, gajeva preselila u medjuvremenu na marulicev trg. tamo je jedna od meni najdrazih zgrada, sa sovama na krovu :wub: ova:Arhiva_Zagreb_1.jpg :D Edited by Cruella De Ville
Link to comment

Svojedobno sam često noćivao u hotelu "Central" kod ž. stanice, od koga centar grada nije daleko. Koliko se sećam, bio je sasvim pristojan, a cijena prihvatljiva. Ispred hotela bila je nekakva koliba u kojoj su pravili izvrstan burek, ali kad sam bio u Zagrebu pre dve-tri godine te radnje više nije bilo. <_< Sad se setih... U tom hotelu sam gledao kako je naša Monika počistila štefi Graf u finalu Rolan Garosa :rolleyes:

Link to comment

u prvom trenutku pobrkah `central` s onim novim, kakosezvase u branimir centru, sto ima u ponudi i bracne krevete za muskarce cool.gif nestrpljiva sam da cujem za sta se pavllle opredelio ^_^edit: brlj.

Edited by Cruella De Ville
Link to comment
  • 1 month later...
Samo 1 pitanje: koje pivo je pametno piti u Hrvatskoj?
Najbolje pivo ti je Velebitsko. Nije u široj prodaji ali u Zg ga ima na dosta lokacija. Cjenovno je tu sa ovim ostalim boranijama ali je nešto stvarno specijalno. Ako si na obali ili negdje drugdje onda deri što ti dođe pri ruci. Splićani imaju svoj Kaltenberg, Istrani Favorit itd... Inače je Karlovačko bolje pivo od žuje.
Link to comment
Samo 1 pitanje: koje pivo je pametno piti u Hrvatskoj?
pio sam većinu hrvatskih piva, i ono što strogo NE preporučujem je dotični pan. Subjektivno, potpuno. karlovačko je najbolje. Zatim Staro češko, pa onda Žuja. Ako voliš crno pivo, Velebitsko crno je sasvim solidno. Edited by pacey defender
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...