Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Las Palmas vec primio 2 kom :D Primice jos 2 sigurno. Pitanje je samo da li ce ga dati. Mozda tamo negde posle 70og kad se ovi smore od punjenja.ed. hahahahah u 12.min GG3+ To braco kanarinska :D

Edited by Timmy
Link to comment

Realno je bilo da udje 7+ vec u prvom. AL super sto nije, taman u drugom da daju po 1, ne mora nista vise :) A polako gledam u Boliviju, dva dubla vec prosli do pola.

Link to comment

Pade 6 golova u Boliviji, al ne udje GG. Taj 1 gol Bluminga bi mi doneo bogatsvo. A oni primaju golove redom bez ikakve zelje da napadnu. Nisu mi jasni, odlicno igraju poslednje vreme, sto su veceras ovako igrali ne znam. Znam da sam u lepom plusu danas, a da sam iznerviran. Ili oni ili drugi gol Las Palmasa bi mi doneo bas veliku kintu. Al dzaba.. Za kraj dana sam ispratio Miljenka sa Amerima, na malo sitnije GG3+ i ostalo.

Link to comment

Hofenhajm - M'gladbah  1

Wolfzburg - Ingolštad  1

------------

kvota: 3.89

ulog: 6/10

 

 

Stouk - Hal  1

Sautempton - Man.Siti  GG3+

---------------

kvota: 4.02

ulog: 5/10

 

 

Monpelje - Lorijen  GG3+

Nica - Nansi  1

Ren - Lil  X

------------

kvota: 10.2

ulog: 2/10

 

 

Inter - Milan  1&GG

Napoli - Udineze  1&GG

-----------------

kvota: 8.5

ulog: 3/10

 

 

Napoli - Udineze  2-1

-----------------

kvota: 22,66

ulog: 1/10

Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 4/5, NHL 1/1, The Strongest i Las Palmas su dosli po 5+, a prosao je (konacno) i kombo tiket. Fudbalom sam prijatno iznenadjen, mada je mogao uleteti bar jedan 7+. Dve goleade, AZ taman koliko treba, MLS zakazao. MLB je nadam se krenuo u pravom smeru, Malo je falilo da prodje svih 5 tiketa. Washington je jedva dobio Filu, 3-2, u 10. iningu. Vec sam se bio oprostio od overa na Cleveland-Detroit, no u zavrsna dva ininga je palo 7 poena. Metsi porazeni u jos jednom egal duelu, Syndergaard ponovo odlican. Dodgersi i Giantsi, rutinski trijumfi. NHL uredno, Pingvini relativno lako resise i drugi mec serije. Volim kada napravim dobar plus, uz dva promasaja, kao sto se desilo sinoc. Vreme je za jedan uzlazni trend.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Bournemouth 3+

 

Real Potosi-Guabira 3+

 

Barcelona-Real Sociedad 3+

Napoli-Udinese 2+

 

Torino-Crotone 2+

Sporting Gijon-Real Madrid 2+

Southampton-Man City 2+

Colo Colo-U. de Concepcion 2+

 

Kvote, 1.42, 1.49, 1.53, 1.76.

Tottenham bi trebao biti sigurica za golove, ocekujem njihov lagan trijumf. Bolivijci su uvek dobri za probati. Barsu i Real odigrah opreznije danas, zbog CL meceva (Nemce zato nisam ni igrao). 

Samo prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Inter 2+, CSKA w1, Rijeka 2+, Fiorentina w1, Juventus P/K2, Roma 2+, Dortmund 2+, Leipzig w1, Everton w1, Rangers 2+, Hibernian w1, Falkirk 2+, Alloa w1, Forfar 2+, Nice 2+, Iquique 2+, Bayern w2, Montreal 2+, PSV P/K2. Kvota 29.85.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Arrieta-Glasnow)

 

Boston-Tampa 1 (Sale-Odorizzi)

 

Kvote, 1.40, 1.50.

Arrieta je 9-3, 2.96 ERA, na 15 startova protiv Piratesa. Do sada, 2-0, 2.08 ERA, 0.85 WHIP. Glasnow nije nastupao protiv Cubsa. Na debiju protiv Redsa je imao cak 5 walks, tokom nepuna 2 ininga, uz 5 ukradenih baza i 5 pustenih runs. U seriji je 1-0 za Pittsburgh, te veceras ocekujem bolji ucinak napada Cubsa i poravnanje skora. 

Sale je odlicno otvorio sezonu, 0-1, 1.23 ERA, 0.68 WHIP, no bez podrske udaraca, nema ni pobeda. Odorizzi je 1-3, 6.08 ERA, na 8 startova na Fenway Parku. Pocetak, 1-1, 4.50 ERA, 1.00 WHIP. Raysi su dobili mec na otvaranju serije, te je to dodatni razlog da se odigra 1. Vreme je da i Sale bude ispracen dobrim ucinkom udaraca.

Oba para su na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, Washington 1, NY Yankees <8.5, Cincinnati 1, Minnesota 1, San Francisco >7.5, Houston 2, Detroit H2(+1.5), Atlanta >7.5, Kansas >8.5, LA Dodgers >7.5. Kvota 262.91.

 

 

NHL

 

Washington-Toronto w1

 

Chicago-Nashville w1

 

Anaheim-Calgary w1

 

Kvote, 1.36, 1.55, 1.60.

Capitalsi su odigrali prilicno los prvi mec i ipak dosli do pobede, te danas ocekujem njihovu drugu pobedu u seriji. Chicago se obrukao u ofanzivi, pre dva dana; kec prosto vuce da se proba. Ducksi zbog istog razloga, kao i za prvi mec serije, serija od 20+ poraza Flamesa, na ovom gostovanju.

Potonja dva para su u slabijoj grupi.

 

NHL strelci, Marchand, Ovechkin, Kane, Rakell. Sistem 3/4.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Krenem da pisem da sam igrao Totenhem, a oni ga dadose. Domacin3+ @1.79 i dom4+ @3. Nisam stigao do planetwina gde sam imao po 3.14. I Fiorentina isto domacin golovi. U oba @2, 3+ @2.25 i 4+@4.25. Dade Totenhem i drugi... daj da usporim kucanje, mozda padne i treci :D

Link to comment

Mnogo sam pametan. edit. ipak ga dadose u 93em. Sto ranije ne kukah, nego se nerviram celo poluvreme bezveze :) Ajmo sad ljubicasti!

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...