Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dok ja dodjoh kuci da otkucam kvote Selta uvalila vec dva kom :D Iako su kvote na Liona dosta manje, odigrao sam iste uplate na obe tekme. Nekako sam bio uveren da je Selta veca sigurica. Al tu hvala Genku sto ga je uvalio odmah, pa su ovi morali da im vrate :) A sto li u Lionu kasni povcetak, nije valjda neko sranje. Elem, kvote Lion 2.1, 2.45, 4.9 i 3.55 I Celta 2.6, 3.3, 7.5 i 4.55 koja je vec usla.

Link to comment

Hteo sam da branim sad da Selta ne daje cetvrti (taj gol mi donosi dobitak kod dom u oba i dom4+, pa treba braniti) al me bas jadnih 2.4 odbilo. Ima bre da ga daju :)

Link to comment

I ne dade ga Selta. Kako nemam srece sa tom igrom tim daje u oba...  Ako Lion nekim cudom ne da 3 u drugom ode dan u minus od ok 25%. Al nema veze, sutra igra Las Palmas :D Gostuje u Bilbaou. Eto prilike za novih GG4+ :)

Link to comment

Ovi detroit tajgersi se uvek pretvore u male mace kada se kladim na njih.

Vidim da je Zimmermann bio neocekivano los. Ponekad zaboravim, da je uvek rizik igrati na ciscenje u nekoj seriji. 

 

Zvezda se nije proslavila, padose dva tiketa iz slabije grupe. Neka prodje kombo, necu se buniti. :D

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 0/2, NHL 1/2 (uz jednu kvotu 1), River Plate je dosao 5+, Atletico Mineiro 5+ i 7+. Fudbalom moram biti zadovoljan. Evropski deo je bio nikakav, tiket pada na Zvezdi 3+. Zato su u Copa Libertadores, usledile goleade; jedino je lose sto uplata nije bila previsoka. MLB i dalje dolazi katastrofalno. Detroit na stranu, poraz San Francisca je skroz neocekivana stvar; Bumgarner ponovo bez prave podrske udaraca. U NHL delu sam ocekivao vise. Washington povracaj, a i to je dobro, nakon brzih 0-2. Chicago se obrukao, izgubivsi bez datog gola kod kuce. Ducksi su nastavili tradiciju protiv Flamesa, novi trijumf. Sve u svemu, los dan. Nadam se da ce krenuti bolji rezultati, u MLB delu, ovo je sigurno najslabiji start sezone.

 

 

Fudbal

 

A. Bilbao-Las Palmas 3+

 

The Strongest-Blooming 3+

 

Heracles-AZ Alkmaar 3+

 

Philadelphia-New York City 3+

 

Kvote, 1.60, 1.48, 1.51, 1.63.

Standardne ekipe. Nakon nesto mantanja, odlucih da na kombo tiket stavim samo vas Las Palmas.

 

Prateci tiket, Flora 3+, Levadia P/K2, Portsmouth 2+, Huddersfield 2+, Millwall w1, Sheffield Utd w2, Peterborough 3+, Crewe 2+, Luton 2+, Hajduk P/K1, Benfica 3+, Troy w1, Ajax II 3+, Oss 3+, Sporting Cristal w1, Newcastle w1, Sporting w2. Kvota 42.41.

 

 

MLB

 

Washington-Philadelphia 1 (Strasburg-Nola)

 

Cleveland-Detroit >8.5 (Bauer-Norris)

 

Miami-NY Mets 2 (Volquez-Syndergaard)

 

LA Dodgers-Arizona 1 (Kershaw-Greinke)

 

San Francisco-Colorado 1 (Cueto-Anderson)

 

Kvote, 1.50, 1.85, 1.65, 1.35, 1.67.

Strasburg je 8-2, 2.86 ERA, na 18 startova protiv Philliesa. Do sada, 1-0, 3.21 ERA, 1.00 WHIP. Na gostovanju istom protivniku, pre par dana, dopustio je 3 poena, tokom 7 ininga, bez odluke. Nola je 1-3, na 5 startova protiv Nationalsa; uz 2.30 ERA, na Nationals Parku. Na jedinom ovosezonskom startu je zabelezio pobedu, u onom ciscenju Washingtona od 17-3; 6 ininga, 3 pustena poena, 7 strajkauta, 2 walks. Ocekujem da domaci zapnu od starta serije, kako bi se revansirali za neocekivani poraz od pre par dana (2-1).

Bauer je 4-3, 6.89 ERA, na 10 nastupa protiv Detroita. Start sezone, 0-1, 6.35 ERA, 1.24 WHIP. Norris je 1-0, 2.70 ERA, na 3 starta protiv Indiansa. Protiv Bostona, 9. septembra, proveo je 6+ ininga na terenu, dopustio 3 runs, uz 2Ks, i 3 walks. Norris je sezonu ranije bio dobar na gostovanjima. Bauer ima tendenciju velikih ininga, odnosno da baca dobro, a zatim primi gomilu poena, u jednom iningu. Puno dobrih udaraca na ovom mecu. Plasio sam se da ce granica ici do 9.5, no na 8.5 mislim da vredi probati over.

Miami je bio prinudjen da promeni startera, nakon dugog meca nocas; Conley je imao nastup iz bullpena, pa ce Volquez na mound dan ranije. Ove sezone je, 0-1, 3.27 ERA, 1.18 WHIP, na 11 ininga. Syndergaard je 3-0, 1.67 ERA, na 4 starta protiv Marlinsa, uz 38 strajkauta, na 27 ininga. U tekucoj godini, 1-0, 0.69 ERA, 0.77 WHIP, 16 Ks. Metsi su dobili prvi mec serije sa 9-8, u 16. iningu i veceras je prednost sigurno na njihovoj strani, kako zbog sjajnog startnog picera, tako i zbog forme Cespedesa. 

Kershaw je 12-8, 2.75 ERA, na 24 starta protiv Diamondbacksa. U sezoni, 1-1, 3.46 ERA, 0.77 WHIP, 14 strajkauta. Greinke je 3-2, 3.80 ERA, protiv Dodgersa. Nakon prva dva starta, 1-0, 2.31 ERA, 0.94 WHIP, 10 Ks. Greinke igra protiv ekipe, sa kojom je imao odlican ucinak, pri cemu je njegov novi tim krenuo neocekivano dobro, 7-3. Kershaw je obicno dominantan kod kuce, pa ocekujem tvrd mec i tesnu pobedu Dodgersa.

Cueto je 7-2, 2.22 ERA, protiv tima iz Denvera. Ove sezone, 2-0, 4.50 ERA, 1.33 WHIP, uz 12 Ks. Anderson je 0-1, 3.38 ERA, na 2 starta protiv Giantsa. Poceo sezonu sa, 1-1, 8.44 ERA, 1.64 WHIP, 11 Ks, ali i 5 walks. Colorado je dosta bolje otvorio sezonu, 7-4, prema 4-7 Giantsa. Cueto je uvek dobar protiv Rockiesa i pitanje je da li napad domace ekipe, moze dati nesto. Bumgarner je imao ok start sinoc, ali ga napad nije ispratio, te zato ovaj par ipak stavljam u slabiju grupu.

Prva dva singla su na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, Chicago Cubs 1, Boston 1, Atlanta 1, Houston 2, Seattle 1. Kvota 12.18.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Columbus w1

 

Kvota 1.51.

Kao i pre dva dana, probah na Pingvine. Tim ima dosta vise playoff iskustva od protivnika, sto ce verujem biti dosta za drugu pobedu u seriji.

Jaca grupa.

 

NHL strelci, Pacioretty, Crosby, Tarasenko, McDavid. Sistem 3/4.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bilbao - Las Palmas  GG3+

-----------------

kvota: 2.15

ulog: 10/10

 

 

Brentford - Derbi  X

Voking - Maklsfild  GG3+

---------------

kvota: 6.9

ulog: 3/10

 

 

Bilbao - Las Palmas  2-1

-----------

kvota: 21.63

ulog: 1/10

Link to comment

Ja kao da sam prepisivao od Miljenka :) Al mali izbor nas je doveo u istu situaciju.

 
Natrpao sam jako na Bilbao - Las Palmas i Bluming - Strongest, iste igre, al Las Palmas ipak malo jace, ipak su mi ljudi doneli pare u poslednjih 5-6 kola :)
 
GG3+ (kvote 2.15 i 2), GG4+ (3.1 i 2.8), 5+ (4.45 i 3.47), 6+ (9 i 6.45), GG GG (14.7 i 13.65 - ovu igru sam odigrao jace nego inace) i sitnije gost2+ (4.05 i 4) i gost u oba (6.5 i 7) i gost3+ (13 i 14). I dublovi GG3+, GG4 i gost2+.
 
 Sitnije sam igrao i Heracles domacin u ob ai dom3+ po 3.45 i 5. Al poente je u prve dve utakmice.
Link to comment

I ja verujem, ubi ih Loko do sad..Dinamo bez šuta na gol za sad:)

 

Malo pre gola razmišljam da ispilicarim za 10e Loko dobija poluvreme, kvota 15, i naravno ne odigram.

 

Hajde da vidimo sta su nam spremili za veceras..

Link to comment

Ima u Maxbetu igra preokret - pobeda (bilo kad u toku meca). Nisu kvote kao 1-2, ali nisu ni lose. Ilustracije radi, kvota da ce PSZ pobediti uz preokret je 12.00 (1-2 je 24). Vredi nekad probati narocio kod ovih nasih balkanskih "velikana": Zvezde, Dinama, Partizana, pa i  Rijeke ove sezone (nisam bas pratio, ali mislim da je ove sezone Rijeka dosta puta preokretala).

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...