Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jbte, kako nemam srece ove godine sa Realom. edit. pa nek serem do kraja, Live, manje od 2.5 @16.5, manje od 3.5 @4.3 i manje od 4.5 @2.2. edit2. live Roma i Fiorentina 1. Singlovi i dublic, kvote 3.3 i 3.1. Pa cu malo da pojacam

Edited by Timmy
Link to comment

Danas je pomalo siromašna ponuda kada nema Italijana, a i neke druge lige su pomerile mečeve za ponedeljak, pa odigrah nešto skromnije.

Prvi tiket su očigledni izbori za golove, par iz Engleske je tu zbog Čelzijeve serije GG mečeva, a ne verujem ni da će Junajted biti imalo popustljiv uprkos revanšu u LE. 

Drugi tiket je malo optimističniji dubl, Sevilja deluje da je ponovo proradila, pa bi moglo da bude ranih golova u Valensiji. Uz to i realan iks u Mančesteru.

Preostala dva tiketa su zabavnog karaktera, jedan sa mečevima koji mi nisu bili dovoljno sigurni za neki ozbiljniji tiket, a drugi jer sam hteo da pokušam sa nekim utakmicama iz ranog termina.

 

 

Ajaks - Herenven  GG3+

Valensija - Sevilja  GG3+

Man.Utd. - Čelzi  GG

---------------

kvota: 6.04

ulog: 4/10

  

 

Valensija - Sevilja  IGG

Man.Utd. - Čelzi  X

----------------

kvota: 9.3

ulog: 2/10

 

 

Verder - HSV  1

Materzburg - Austrija  2

Betis - Eibar  w2

Man.Utd. - Čelzi  X*X

Nant - Bordo  GG

-----------------

kvota max: 28.41

ulog: 1/10

 

 

Sendai - Kašima  2&0-2

Ros Kaunti - Seltik  2&GG

Union Berlin - K'lautern  1&2-3

-----------------

kvota: 29.15

ulog: 1/10

Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 1/2, NHL 1/2 (uz jednu kvotu 1), Barcelona je dosla 5+. Jos jedan fin dan na fudbalu. Tottenham ocekivano lako do 3+. Kombinacije sa 2+ mecevima su prosle manje-vise bez problema, kao i Barsa 3+. Real Potosi je zakazao, uprkos 2-0 na poluvremenu, gomila promasaja iz peterca, u nastavku meca. MLB nikako da se stabilizuje. Sale i Red Soxi nekako dobise; Cubsi dozvolise neverovatan preokret, sa Arrietom na moundu i nakon 6-2 vodjstva. NHL gotovo preslikano, kao u cetvrtak. Washington je ponovo igrao OT (i izgubio), mada imaju najjaci tim u ligi, individualno gledano. Chicago je dospeo u tesku situaciju, novim porazom od Predatorsa, Anaheim je nastavio gde je stao, drugim trijumfom protiv Flamesa. Moglo je i bolje, fudbal na stranu, NHL i MLB su pomalo razocarali; mali minus, kada se podvuce crta.

 

 

Fudbal

 

Valencia-Sevilla 3+

 

San Jose CD-Nacional Potosi 3+

 

Ajax-Heerenveen 3+

Feyenoord-Utrecht 2+

 

Ross County-Celtic 3+

 

Antofagasta-U. de Chile 2+

A. Italiano-U. Catolica 2+

 

Kvote, 1.45, 1.49, 1.40, 1.40, 1.43.

Neke kvote oborise, dok sam stigao da odigram. Holandjani su mi ponovo na repertoaru, uz par standardnih timova.

Prva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Liverpool 2+, Malmo w2, Slovan B. 2+, Werder 2+, Man Utd 2+, Plzen P/K1, Jorge Wilstermann 2+, Guarani 2+, Juan Aurich 2+, America de Cali w1, Penarol w1, Olimpia Asuncion 2+, Atl. Nacional w1. Kvota 14.65.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Lester-Taillon)

 

Miami-NY Mets 2 (Straily-Harvey)

 

Washington-Philadelphia 1 (Gio Gonzalez-Eickhoff)

 

Kvote, 1.55, 1.70, 1.60.

Lester je 4-3, 2.68 ERA, na 8 startova protiv Piratesa. Od starta sezone, 0-0, 1.64 ERA, 1.27 WHIP. Taillon je 1-1, 4.50 ERA, na 2 proslosezonska starta protiv Cubsa. Fin pocetak sezone, 0-0, 1.38 ERA, 1.00 WHIP. Sezonu ranije, Pittsburgh je imao 1-8 skor na Wrigley Fieldu, dok su ove sezone vec vezali dve pobede, pa ocekujem da Lester spreci metlu danas.

Straily je imao samo jedan start protiv Metsa, kao clan Cubsa, uz sedam primljenih poena i poraz. Do sada, 1-1, 7.56 ERA, 1.56 WHIP. Harvey je 2-3, 3.79 ERA, na 9 startova protiv Marlinsa. Dosadasnji deo sezone, 2-0, 2.92 ERA, 0.73 WHIP. U seriji je 2-1 za Miami, te mislim da Metsi mogu do podele plena.

Gonzalez je 10-6, 2.67 ERA, na 20 startova protiv Philliesa. U novoj sezoni, 1-0, 0.69 ERA, 1.15 WHIP. Eickhoff je 1-1, 2.37 ERA, na 3 starta protiv Washingtona. Odlicno je otvorio sezonu, ali bez prave podrske napada, 0-1, 1.98 ERA, 0.95 WHIP. Skor u seriji je 1-1, Washington je na neubedljivih 6-5 i ako zele daleko, moraju dobijati ovakve serije.

Samo prva stvar je na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, Toronto 1, Cincinnati >8.5, Boston 1, Atlanta 1, Houston >7.5, San Francisco >7.5, LA Dodgers 1. Kvota 41.19.

 

NHL tiket, St. Louis w1, NY Rangers w1. Kvota 2.99.

 

NHL strelci, Tarasenko, Crosby, Atkinson, Kreider, Pacioretty. Sistem 4/5.

 

 

 

 

Link to comment

Nisam. A sto je jos gore nisam ni igrao Mancester :isuse: Planirao i bio uveren da jesam igrao, al posle igarnja na Valensiju i Ajax, nesto me omelo u trenutku, ja pomislih ima vremena do pocetka, pa cu igrati. I sednem sada da prodjem sve uplate i nijednog tiketa na MUTD. Skroz sam smetnuo da se nisam vratio na sajt da to odigram. A uredno sam se setio da na PPP napisme sta sam igrao :( A oni ga odmah dali naravno, pa nisam ni mogao da igram uzivo to sto sam hteo... Sad cu da cekam ako ostane ovaj 1 dat, pa negde u drugom slicne igre da probam

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...