Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

dobio kao novogodisni poklon finsku zestinu i naravno nisam dugo cekao da probam. nista posebno ali moze da prodje, lako se pije. ajde da kazem tvrda 4. velikodusan sam sa ocenom posto nemam nista osim vodke da proslavim kraj zimskog raspusta sa prijeteljem iz zavicaja. njemu kec jer nije doneo rakijestinu. 

 

1363778952-jaloviina3_50pet.jpg

 

Link to comment

ako je za rudare nije lose. interesuje me sta pije white collar populacija gore. uvozno nesto, vodku, nesto trece? koliko ja znam finci ne izvoljevaju sta se pije, samo da ima u kolicinama. 

 

ja sam danas dobio novu flasu, ovaj put sa tajlanda, neku njihovu brlju iliti blended spirits "thai whiskey". probao i ne ide. moram kupiti kolu za dalju konzumaciju

 

brand-HongThong.jpg

 

na tajlandu obicno pijem njihov rum, ovaj hong thong nisam ni probao iako uvek u 7/11 stoje jedno pored drugog.

 

moj izbor je sangsom: 

 

sangsom.jpg

 

za docek 2015 bio na tajlandu 5-6 dana. napravim pocetnicku gresku i kupim samo jednu flasu sangsoma da proba drustvo i naravno sve ze zavrsilo ponovnim odlaskom u prodavnicu za refill. mi tu noc popismo flasu po osobi jer bila take it easy night da odmorimo od alkohola i druge djavolje rabote <_<  

 

 

Link to comment

koliko ja znam finci ne izvoljevaju sta se pije, samo da ima u kolicinama. 

 

piju sve, i piju mnogo

i stari i mladi i muški i ženski i rudari i inteleutalci

 

inače pije se i ovo:

 

salmiakkikossu.jpg

Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 month later...

da pohvalim Kajsiju Živković ...

držim je u zamrzivaču u inox pljosci-ki...pa kad je naspem pre ručka, a ona se vuče ko prebivena.

To nije PM Zivkovic?

Link to comment

Stoji.

Našao u Lidlu ,,St.William,, viljamovku u ultra tankoj, samim tim visokoj flajki 0,7L sa drvenim čepom za 720 dinara.

Pazario papan sebi jednu i jednu za kuma i već za desetak dana ih nema u ponudi.

Kum je vido nije.

Link to comment

Sta znam ja iz slicnih razloga zazirem i od kajsije...

Situacija od pre ...20 godina,G Milanovac,Takovo,poslovni rucak na kome sa strane domacina sedi par direktora.Porucuje se pice i svi do jednog narucuju Takovo jabukovacu a naivni gosti pitaju:Zasto niko ne pije vasu viljamovku ili kajsijevacu?Direktori se pocese smejati uz konstataciju:Pa zar vi stvarno mislite da se viljamovka pravi od kruske?Odakle nam tolike kruske u Srbiji! Hteli su da kazu da znaju od cega se sta pravi a jabaka bar ima u izobilju..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...