Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

MOžda zbog onoga upoznaj klijenta i pranja novca. Ima to pitanje u smislu da li ste vi ili povezano lice javni funkcioner u srbiji ili SAD

Link to comment

Za pranje novca pitanje je da li je strani funkcioner /ili poreski obveznik sad/

 

A kod kredita u principu što više pitaju to bolje

mene su za otvaranje poslovnog računa pitali da li sam i u srbji javni  funkcioner. u intezi

Link to comment

Pa ok, ali zavisi kako pitanje interpretira konkretan bankarski službenik.

 

pa nema šta da interpretira, pitanja napisana na nekakvom upitniku, samo ih čita redom...

Link to comment

pa nema šta da interpretira, pitanja napisana na nekakvom upitniku, samo ih čita redom...

Ja sam imao ovaj scenario u glavi. Službenik pročita pitanje, onda klijent kaže kako to mislite. Službenik onda uputi potpitanje - da li ste politički aktivni.

 

Akoje stvarno tako formulisano pitanje, onda nemam pojma.

Link to comment

mene su za otvaranje poslovnog računa pitali da li sam i u srbji javni  funkcioner. u intezi

 

Dobro, svako ima pravo da dopuni listu pitanja i tzv indikatora. U zakonu se spominje samo strani funkcioner

 

Link to comment

Što ne smeju da pitaju? Ako je politika uključena, to je dosta dobar osnov da se obrati pažnja na pranje novca

A kod kredita samo neka istresaju iz gaća, bolje nego da ih daju olako

 

Za Šabića je pre pitanje kako devojčica iz Raiffeisena zove novoosnovanu firmu na dan kad je upisana u APR, da ponudi otvaranje računa ^_^

Link to comment

zato što je to privatna stvar i jedini odgovor na to bi trebalo da bude "šta te boli kurac" :lol:

 

jedino ako nemaju neke povoljnije uslove™ za članove pojedinih stranaka :fantom:

Link to comment

zato što je to privatna stvar i jedini odgovor na to bi trebalo da bude "šta te boli kurac" :lol:

 

jedino ako nemaju neke povoljnije uslove za članove pojedinih stranaka :fantom:

 

Meni to odmah palo na pamet. Ako si u SNS kreditno si, khm, sposobniji.

Link to comment

 

 

Za Šabića je pre pitanje kako devojčica iz Raiffeisena zove novoosnovanu firmu na dan kad je upisana u APR, da ponudi otvaranje računa ^_^

Zar nisu podaci iz APR-a javni? Tj mozda postoji neka pretraga.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...