Jump to content
IGNORED

SUV- dobri na asfaltu i malo van njega


Zizou

Recommended Posts

Da, to je to. Motor i menjač su valjda bili Mercedesovi, isti onaj iz tadašnjeg "slona". Inače me taj auto i dalje fascinira. Na gornjim slikama se ne vidi dobro koliko je ogroman. Ovde dole možda malo bolje. MegaTrack1998.jpg

Link to comment

Nisam imao kontakta s njim, a ono što sam čitao znači otprilike da za ne preterano velike zahteve može biti pristojan, ali naravno ima i mnogo boljih. I sam proizvođač je nudio moćniji terenac (Opel Monterey - Isuzu Trooper).

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ja bih ovo tako slatko posedovao. Toyota fj, 245 konja, v-6, 4 litre...07_Toyota_FJCruiser_44.jpgjos ga nema zvanicno u Evropi, u Amera je nekih 22 i po hiljade dolara, mogu da se kladim da ce biti jedno 40 <_< 07_Toyota_FJCruiser_42.jpg

Link to comment
Ja bih ovo tako slatko posedovao. Toyota fj, 245 konja, v-6, 4 litre...
izvinjavam se na duplom postu, ali sam tek sada video - FJ bi bio moj prvi izbor da zivim tamo gde ne zivim, i da ima dizel motor...ovaj V6 benzinac je skinut sa 4Runnera i Tacome, cini mi se da je i platforma skraceni 4Runner. Sjajan auto, vozio sam verziju sa rucnim menjacem (C paket), agilan i mocan, imas utisak da nista ne moze da te zaustavi. Naravno, dosta trosi i meni licno fali to sto kabina nije vise otvorena, nema opcije skidanja ili otvaranja krova...ilustracija (ovo su neki drugi srecnici)DSC_0079.jpg
Link to comment

jeste, stari durango je bio sjajno dizajniran - spoj retro-stila 50' i funkcionalnosti '90... kao i svi americki SUV-ovi, previse trosi, pri cemu nije bio impresivan pri povlacenju....unutrasnja oprema donja tacka americkog soc-realistickog dizajna (jeftina plastika, plisana sedista, ergonomija -3). Ipak, imao je mnogo smeka, a nije bio ni los van puta... dapace

Link to comment
jeste, stari durango je bio sjajno dizajniran - spoj retro-stila 50' i funkcionalnosti '90... kao i svi americki SUV-ovi, previse trosi, pri cemu nije bio impresivan pri povlacenju....unutrasnja oprema donja tacka americkog soc-realistickog dizajna (jeftina plastika, plisana sedista, ergonomija -3). Ipak, imao je mnogo smeka, a nije bio ni los van puta... dapace
Ovde je takav vozila Lin Montgomeri, supruga američkog ambasadora.
Link to comment
bice i dizela sigurno, a luftirajuca varijanta vec postoji:toyota-fj-cruiser-convertible.jpg
Ova kola su meni ruzna. Za dzibere.Vidjao sam ga u Dominikanskoj republici (dovezeni/ukradeni iz/u amreke/ci) i samo su ga vozali ovi gore navedeni. Bez ljutnje :) .
Link to comment
Ova kola su meni ruzna. Za dzibere.Vidjao sam ga u Dominikanskoj republici (dovezeni/ukradeni iz/u amreke/ci) i samo su ga vozali ovi gore navedeni. Bez ljutnje :) .
...nema sta da se doda komentaru, izuzev da bi ga ove performance gume dovele do prvog ostrog kamena, gde bi bio i kraj puta - to je ionako after-market konverzija... ja cekam da mu stave platneni polu-krov na svlacenje, ili nesto slicno (i manje upadljivo ;)) Edited by Mr.Smith
Link to comment
Ova kola su meni ruzna. Za dzibere.Vidjao sam ga u Dominikanskoj republici (dovezeni/ukradeni iz/u amreke/ci) i samo su ga vozali ovi gore navedeni. Bez ljutnje :) .
:thumbsup: Da ne bih pisao potpisujem, pošto bi to bilo odmah za jezički XEJT
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...