Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

Ne znam koje su bile cene u toku akcije ali su svi modeli Tipo i dalje na akciji. Ja se prijavio na sajtu i stigao mi cenovnik za 2 minuta na mail i posle toga me odmah zvali iz makrketinga Fiata. Nije mi bas logicno da se neki modeli prodaju po jednoj ceni samo ta dva dana a da onda posle toga vise taj popust nece vaziti, Mislim da je to vise bila marketinska fora. Uglavnom sacekacu malo kad budem imao vremena i kad budem u Srbiji pa cu da zakazem probnu voznju.

To su "klasicne" akcije,night of miracles je pruzio mogucnost da kupis tipa u fullu za smesne pare,ali zaista smesne.Jer je politika Fiata da se mnoge stvari doplacuju cak i u Lounge opremi.

 

Otisaocje jedan metalik siv prebogat opremom pogotovo za nase uslove,nisu hteli kozu i jos neke nebitne estetske pakete.Tipa alu felne 17-ce i hrom paket.I takav je sa popustom izasao ~17k.A sa danasnjim akcijama u Lounge opremi taj isti Tipo kosta 17,490e a za opremu bi morao da dolatis jos nekih 2-3k e.

 

Ja sam pristrasan kad je u pitanju SW (karavan),jer je nekako najlepsi.

 

Sve u svemu za 20k e Tipo moze da bude porodican auto za primer.

Link to comment

Da li ima neko ko je vozio benzinca Toyotu Auris, recimo 2010 i noviji?

 

Kakvi su utisci, koliki je gepek u odnosu na Astru H, da li je 1.3 motor slab za tu karoseriju?

 

Cene servisa i delova u odnosu na Opel?

Edited by Milosh76
Link to comment
  • 1 month later...

Isao sam u subotu u Hyndai na NBG da vidim Elantru. Za probnu voznju mora da se zakaze i kazu da trenutno nemaju nijedan model u BG vec moraju da ga dovezu iz drugog salona koji je van Beograda. i30 nemaju cak ni izlozen a drugar mi je preporucio taj model jer on vozi sluzbeni i ekstra je zadovoljan.

Isao sam i do servisa za moj Chery pa sam video Peugeot 301 koji je isto na akciji. 

Sledeci put kad budem dosao u Srbiju pogledacu i Fiat Tipo.

Ako ima jos neko neki predlog nek napise :) .

Link to comment
  • 2 months later...

sestra i zet su pre par meseci kupovali auto i dilema im je isto bila tupson vs.  sportage. prevagnulo je što kia ima manji gepek, a i tupson bio nešto jeftiniji

Link to comment

Moj komsija iz zgrade kupio novi beli Sportage, mislim pocetkom godine. Neki dan sam primetio pod odsjajem sunca da ima neku mrlju sa strane suvozaca, ne bas mrlju nego da je nesto popucalo i prisao sam i pipnuo rukom, zapravo se ogulila neka folija ili cime je vec bio oblozen, kao da je plastificiran pa pustilo tu po strani, onako krug lepe velicine se napravio. Verovatno je to neki dodatni zastitni sloj ali mi je svakako ruzno i neozbiljno za nov auto.

Jedan drug je narucio isto Sportage i ceka da mu dostave. Boja je neka mocna "black pearl" i valjda nece imati istih problema kao komsija, pogotovo sto je nakrcao svasta od dodatne opreme, osnovna verzija je 18 hiljada a on placa 22 i po.

Link to comment
On 30/11/2017 at 11:33 AM, Zli Gli said:

Moj komsija iz zgrade kupio novi beli Sportage, mislim pocetkom godine. Neki dan sam primetio pod odsjajem sunca da ima neku mrlju sa strane suvozaca, ne bas mrlju nego da je nesto popucalo i prisao sam i pipnuo rukom, zapravo se ogulila neka folija ili cime je vec bio oblozen, kao da je plastificiran pa pustilo tu po strani, onako krug lepe velicine se napravio. Verovatno je to neki dodatni zastitni sloj ali mi je svakako ruzno i neozbiljno za nov auto.

Jedan drug je narucio isto Sportage i ceka da mu dostave. Boja je neka mocna "black pearl" i valjda nece imati istih problema kao komsija, pogotovo sto je nakrcao svasta od dodatne opreme, osnovna verzija je 18 hiljada a on placa 22 i po.

Nikakav zastitni sloj vec se ljusti lak,nista cudno koliko pojedini modeli stoje na placevima auto kuca

Link to comment

Nigde nema za probu nijedan od modela koji bih ja zapravo kupio... ili imaju najbednije motore/pakete ili najpredrkanije. Ovaj iz Hyundai-a me ubeđivao pola sata da uzmem 1.7 dizel od 115 konja i to nakon što sam mu rekao da hoću benzinca sa ne manje od 130 konja, ko zna koliko imaju toga što im stoji neprodato.

Link to comment
15 hours ago, SDSG said:

Nikakav zastitni sloj vec se ljusti lak,nista cudno koliko pojedini modeli stoje na placevima auto kuca

Moguce da je to, ne razumem se, ali auto je valjda proizveden ove godine pa mi je to bas bezveze, jako gadno izgleda kad se zagledas i pridjes blizu. Bolje onda da nisu ni stavljali to, jbg.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...