Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Muslin? Best case scenario: Setnja kroz kvalifikacije, i onda raspad pred prvenstvo kad Muslin pocne licitirati i prodavati mjesta u reprezentaciji za put na prvenstvo. Odlazak na prvenstvo u razdrkanoj atmosferi, 3 poraza i pickaranje svih sa svima.

 

Worst case scenario: raspad sredinom kvalifikacija kad oni najbolji u reprezentacij nece moci svarti prodavaca magle i samopromotera koji samo gleda da jami za svoj dzep. 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Očekivana smena na vrhu saveza. Očekivao sam, međutim, neko zvučnije ime na selektorskoj poziciji.

 

koje? mi nemamo neko drugo trenersko ime, a da nije potroseno poput radomira i antica, a sa strancima nam bas i nije islo. muslin je djene-djene resenje, ipak neko ime u odnosu na cureta, ima nekakav cv.

 

tesko cemo se plasirati, bez obzira na sve. nema tu nekog velikog kvaliteta medj protivnicima, ali ozbiljne zemlje, ozbiljni savezi, i igraci koji se odgovorno ponasaju prema dresu sa najdrazim grbom. sve sto mi nemamo.

Edited by Nikodije
Link to comment

radomir i antić za siromašne. da je došao par godina ranije, verovatno bismo se prošetali. ovako, bojim se da je repka trajno i nepovratno zatrovana i usrana, makar do nekog sledećeg 6.10.

Link to comment

Muslin? Best case scenario: Setnja kroz kvalifikacije, i onda raspad pred prvenstvo kad Muslin pocne licitirati i prodavati mjesta u reprezentaciji za put na prvenstvo. Odlazak na prvenstvo u razdrkanoj atmosferi, 3 poraza i pickaranje svih sa svima.

 

Worst case scenario: raspad sredinom kvalifikacija kad oni najbolji u reprezentacij nece moci svarti prodavaca magle i samopromotera koji samo gleda da jami za svoj dzep. 

 

Nema šanse da Koki to dozvoli, zna se za koga on radi. Fudbalska reprezentacija je sledeći propagandni poligon vladajućeg umobolnika.

 

koje? mi nemamo neko drugo trenersko ime, a da nije potroseno poput radomira i antica, a sa strancima nam bas i nije islo. muslin je djene-djene resenje, ipak neko ime u odnosu na cureta, ima nekakav cv.

 

tesko cemo se plasirati, bez obzira na sve. nema tu nekog velikog kvaliteta medj protivnicima, ali ozbiljne zemlje, ozbiljni savezi, i igraci koji se odgovorno ponasaju prema dresu sa najdrazim grbom. sve sto mi nemamo.

 

Šuškalo se da će se tresnuti velike pare za stranca. 

Link to comment

@ljakse

 

doduse, tako smo mislili i leta 2008., a onda su radomir i antic postavljeni na selektorsko mesto, i sve se okrenulo za 180 stepeni™, pa su oni grupu otpisanih luzera ipak odveli u juznu afriku. harizma i lidersip pojedinca mogu mnogo toga da promene i pokrenu, samo je pitanje da li muslin to moze.  obaska sto svaki eventualni  plasman na neko prvenstvo moze biti samo izolovani incident, jer sustinski ne dolazi kao plod dobrog rada, a nakon kojeg slede novi redovni neuspesi.

Edited by Nikodije
Link to comment

Nema šanse da Koki to dozvoli, zna se za koga on radi. Fudbalska reprezentacija je sledeći propagandni poligon vladajućeg umobolnika.

 

Hoćeš da kažeš da će u svrhe te propagande u repku pozvati neke igrače koji znaju lopte a trenutno su sistematski skrajnuti u korist gomile menadžerskih balvana?

Link to comment

Bilo bi to nešto nečuveno, možda i izađe na teren 11 igrača čija sva imena ljubitelji fudbala u Stradiji znaju... To se još od Radomira i Antića nije desilo ...

Link to comment

Da, takav je plan u načelu.

 

daj bobe da je to plan. ako cemo pravo, kokeza je doveo grofaru u zvezdu, i kasnije mu se nisu nametali igraci, sam ih je birao. ajde neka taj princip zazivi i u repstaciji.

Link to comment

Nema šanse da Koki to dozvoli, zna se za koga on radi. Fudbalska reprezentacija je sledeći propagandni poligon vladajućeg umobolnika.

 

Uh, ako se na kokija oslanjamo najebali smo nacisto. Kod njega je u zvezdi i cistacica imala bar dva igraca medju kandidatima za prvi tim.

Link to comment

daj bobe da je to plan. ako cemo pravo, kokeza je doveo grofaru u zvezdu, i kasnije mu se nisu nametali igraci, sam ih je birao. ajde neka taj princip zazivi i u repstaciji.

Tad je kokeza vec otisao iz zvezde.

Link to comment

Nema šanse da Koki to dozvoli, zna se za koga on radi. Fudbalska reprezentacija je sledeći propagandni poligon vladajućeg umobolnika.

 

 

Šuškalo se da će se tresnuti velike pare za stranca. 

 

Ma koji iole kvalitetan strani trener bi uzeo nasu repku? Dva glavna motiva bi bili 1)novac (sto mu moze dati uvek vise neka egzoticna Azijska repka) 2)rezultat (sto kod nas ne moze ostvariti bar za jos 2-4 godine .

 

Da je normalan savez dali bi sansu nekom nasem mladom treneru i otvorene ruke da stvara tim na duzi period. Sve ovo sto gledamo je sviranje onoj stvari.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...