Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Da pratim kada stignem na Sport klubu , prosle godine sam gledao finis jer je bas bila zanimljiva borba za titulu ... Broj nastupa, golovi i ugovor su cinjenice koje ne zavise od necijeg misljenja , zato ih cesto i apostrofiram ...

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ok, onda. Izvinjavam se ako sam zvučao previše bezobrazno ali sam morao da pitam.

Mada da takve cifre govore sve što ima da se kaže bilo bi opušteno keža>ibra. A mislim da je konsenzus uglavnom da su sitnice prevagnule na kadabrinu stranu. :)

Link to comment

Ma ok, svako ima pravo na svoje mišljenje, kao što ja ne dopuštam da me statistika i preovlađujući konsenzus glede nekog igrača ne pokolebaju u negativnom mišljenju o njemu  -_-

 

Ali jebeš mi sve, da vodim CSKA prvo što bih uradio jeste da omogućim ekipi da se ravnopravno nadmeće 11 na 11 time što bih Tošića zamenio...bilo kime. U CSKA se u napadu sve vrti oko Dumbije, on im je sve i svja. Tošić je tu kao neka vrsta slobodnog radikala.

Link to comment

Ma ljudi, kakvi bre nezamenjiv u CSKA, Tošić je ubedljivo najgori igrač ekipe. I to baš grozno najgori, potpuno odudara od ostalih, uopšte mi nije jasno kako igra. Protiv Mordovije - najgori. Protiv Spartaka - najgori. Protiv Tereka - najgori. Nisam gledao derbi sa Rubinom, ali ne sumnjam da je i tu bio najgori. Inače, ne igra veznjaka, nego više nekog polušpica.

 

Neki treneri vole da imaju takve beskorisne zvrkove u ekipi jer imaju ideju da će nešto da urade, naprave neki prodor ili šta već, i to mi je jedini razlog koji mogu da zamislim zašto igra. Tzv. Bambi je grozan - ne učestvuje uopšte u timskoj igri, kad dobije loptu nikome je ne da, glava u pod i piči napred, jedan potpuno bezuman igrač koji po svim elementima nije na nivou ekipe. Ide duga lopta, on je katastrofalno primi, treba da je doda on šutne na gol, nakon što 9 puta izgubi loptu 10. put proba da doda i potpuno pogrešno doda čoveku loptu iza leđa. Propisno su ga izviždali na derbiju protiv Spartaka.

 

Jednostavno užasan. Ponavljam, potpuno mi je nejasno kako igra tamo, sem ako trener ne gotivi da ima jednog takvog u ekipi. Spartaku je inače jedno 4-5 igrača bilo povređeno do ovog kola.

После завера што је Спартак добио. :fantom:

Link to comment

Ne volim kada igraci igraju na pozicijama drugim od onih na kojima su u klubu. Pogotovo kada je rijec o osjetljivim pozicijama. U tom smislu mi je spisak zabrinjavajuci. Ocekujem da igra 4 3 3. Spisak se uklapa u tu shemu. Krug igraca na koje se ozbiljno racuna ce se kako sezona bude odmicala smanjiti.

 

Uz Bastu i Rukavinu, pa i Tomovica, na bekovima, Ivanovic ide na stopera. Subotica nije zvao iako se ovaj oporavio. Sranje je ako ne zeli vise igrati za reprezentaciju. Idealna linija bila bi Ivanovic - Subotic - Nastasic - Kolarov. Ignjovski je u spisku spomenut kao vezni igrac. Ove sezone, a i prethodne, igrao je uglavnom beka i to lijevog i desnog.

 

Ovo oko veznih ce se s vremenom rijesiti. Idealno bi bilo da Kuzmanovic, Gudelj ili Jojic naprave iskorak u svojoj igri. Fejsu vidim kao igraca za specijalne zadatke kojeg uvodis kada zatvaras utakmicu. Mislim da nije potreban. Markovic je prosle sezone pokazao da moze pokriti defenzivno. Tadic je to poceo pokazivati ove sezone u PL. I mene cudi fenomen Tosic. Istina je da statistika kaze da u klubu igra dobro. Pretpostavljam da su Djuricic i Ljajic kandidati za poziciju centralnog ofenzivnog veznog. Nadajmo se da ce imati dobru sezonu.

 

Stojkovic

Ivanovic Subotic Nastasic Kolarov

Kuzmanovic Matic Djuricic

Markovic Djordjevic Tadic

Edited by reginald
Link to comment

jes stvarno, ja zaboravio potpuno da nas najkijeva cerka firma odeva

Продао их је тај злотвор из Орегона чим их је попљачкао. Дресови се још шију изгледа.

Link to comment

 

 

Prvi trening Dika Advokata (FOTO) IZVOR. B92 | ĐN

Srpska reprezentacija predvođena novim selektorom Dikom Advokatom počela je pripreme za prijateljski meč sa Francuskom.

 
 
 
 
12503128855405f1b341192809133707_640x428
 
Starsportphoto
 

Reprezentativci Srbije okupili su se u Sportskom centru u Staroj Pazovi povodom prijateljske utakmice sa Francuskom, koja će se igrati 7. septembra od 20.45 na stadionu Partizana.

U toj utakmici debitovaće novi selektor Srbije, Holanđanin Dik Advokat.

Srpski reprezentativci izjavili su da je obaveza nacionalnog tima da se plasira na Evropsko prvenstvo koje će biti održano 2016. godine.

8354129795405f1bb040d8798512830_640x488.
 
Starsportphoto
 

Naš tim će u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2016. godine igrati u Grupi i sa Portugalom, Danskom, Jermenijom i Albanijom. 

 

Takmičenje u kvalifikacijama Srbija počinje 11. oktobra protiv reprezentacije Jermenije u Jerevanu. 

 

Oni su u utorak odradili prvi trening.

11336626525405f1c31d40d477037658_640x499
 
Starsportphoto
 

.

1415725605405f1cbbfb6c584247070_640x481.
 
Starsportphoto
 

.

1355220385405f1d3675f1637036697_640x385.
 
Starsportphoto
 

.

14517966695405f1d7bc95d903335327_640x410
 
Starsportphoto
 

.

5697451855405f1df1692c399189739_640x401.
 
Starsportphoto
 

.

21376788095405f1e69d2ef174939197_640x462
 
Starsportphoto
 

.

6623066595405f1fc9df87913677620_640x440.
 
 

Kakva ekipa na tribinama ...  :ph34r:  Sve lopov do strucnjaka™

Edited by Geo
Link to comment

Kakva ekipa na tribinama ...  :ph34r:  Sve lopov do strucnjaka™

 

na jednoj fotografiji nesto falji...

(ajd sad2. septembar 2014 21:20) 
Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...