Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Od svih urbanih sredina, samo Novi Beograd nije slika otuđenosti i hladnoće, naprotiv, uprkos svim nedaćama, još uvek svi žitelji sa ponosom gaje ljudsku i komšijsku brigu i toplinu prema bližnjem svom:p3200006ui0.jpgp3200007nu8.jpgp3200008uj5.jpgp3300009ey7.jpgYou gotta love it :heart:

Link to comment
S'a bre Zemun da se pripoji ?!?!?!?!!?
To je već rešeno pitanje, aneksija Zemuna je već najavljena. Do duše, zadržavate kulturnu autonomiju, tako da slobodno možete nastaviti sa tarzankama, trešama i metalnim kajiševima.@Marvin: Klinci iz 19a su poznati po sumanutim grafitima, sam' da uploadujem sličicu pa kačim.
Link to comment
Iako živim i radim u pomenutom centru sveta, celokupan mikrokosmos savskih blokova smatram jedinstvenom teritorijom, svojom otadžbinom. Nemojmo se ponašati poput ovih prekosavskih Balkanoida, no podignuta čela anektirajmo Munze i proglasimo kneževinu. Pa nek Balkanoidi lete sa Lisičijeg jarka.
Predlog se usvaja, a Munze ce da nam padne saka kad tad, kao posledica hronicnog nedostatka lebensrauma :rolleyes:
S'a bre Zemun da se pripoji ?!?!?!?!!?
Ako se nece pripojiti milom, bice anektiran.
Ej, Knjaz obozavam! Moj drugar je tamo svirao godinama, pa idemo tamo ponekad. To je jedini splav koji posecujem.
Ja sam bio par puta i to isto na svirci (ako se to svirkom moze nazvati) druga, mozda je isti :DZa pomenuti samostalni ugostiteljski objekat me inace vezuje neprijatna uspomena na Lav pivo i pokvareni kroasan u Fresku (ako to jos postoji).
Link to comment
Predlog se usvaja, a Munze ce da nam padne saka kad tad, kao posledica hronicnog nedostatka lebensrauma :rolleyes:Ako se nece pripojiti milom, bice anektiran.
Bolje rat nego pakt!!!!!Bolje grob nego rob!!!!!
Link to comment
Još jedan grafit iz okoline bloka 19a, koji ukazuje na potpuno specifične probleme žitelja NBGD.
Pazi, autohtonu populaciju iz 19a treba razumeti, sa jedne strane gazela sa druge pruga... Edited by burekdzija
Link to comment
Bolje rat nego pakt!!!!!Bolje grob nego rob!!!!!
Bez brige, ostavicemo vam ZAO (=zemunska autonomna oblast) Veneciju, da se tamo opijate i guslate o slavnoj zemunskoj proslosti ;)
Link to comment

Ne znam, pitaj Đorđa.Vratimo se temi. Još jedna divna osobina naše voljene otadžbine je i izbor isključivo članova MENSA-e za predsednike kućnog saveta. Priložena fotka je iz lifta u ulazu mog kuma, negde u bespućima Fontane.lift.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...