Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Gruvalo se kod mene dosta u 2 stapica. Meni to ni najmanje nije egzoticno već je poprilično prilagođeno evropskim navikama.

Stepen higijene je sasvim ok.

Edited by Friend
Link to comment

Odlicna Grcka salata iz Babalua (preliv aceto i maslinovo po savetu chef-a)

 

Od svih salata jedino mi tuna nije previse legla al sam ja jako tezak i izbirljiv kad je tunjevina u pitanju.

 

Kazu da su im i sendvici odlicni al nikako da stignem da probam.

 

Vredi li otici na rucak kod njih? Mozda uskoro budem imao prigodu u blizini, ali nekako mi ne deluje restoranski ambijent, a pride su im i fotke porcija na sajtu nekako skromne :unsure:

 

Link to comment

Vredi li otici na rucak kod njih? Mozda uskoro budem imao prigodu u blizini, ali nekako mi ne deluje restoranski ambijent, a pride su im i fotke porcija na sajtu nekako skromne :unsure:

 

Nikako nije restoranski ambijent. Mali lokal od par kvadrata.

 

Porcije su skroz ok

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

pizzagram izgleda dobro i na kompu i uzivo izdaleka. jedino sto jos nisam jela. jel se neko zrtvovo olredi?  

 

 

Bio ja danas dva puta i to zahvaljujuci ovom postu :)

 

Cene su od 120 do 300 po parcetu (120 je margarita a 300 je sa burratom i govedjom prsutom) probao 6 razlictih vrsta i zaista su dobre a tip koji radi kaze da sve sastojke uvoze iz Italije.

Link to comment
  • 3 weeks later...

čudesa od mesa. mesara sa uslužnim pečenjem, a nudi sve što i ostali "kiosci" brze hrane po gradu. kulturološko-kulinarski šok. naleze se prekoputa altine u tzv ciganskim rupama(početak geteove) klasične favele

punjena pljeska 240, ćevapi 220...

 

z_a_k_i_v_a

za klasu iznad šišova, dakova, vajata, gladnog vuka, stefana i sličnih. nemaju diliveri

Link to comment

Imaju Čudesa radnju i u Karađorđevoj u Zemunu, tamo gde je Pinokio i ostali fast fudovi.

 

+1 na sve što je kums napisao, a posebna preporuka za kobaje i dimljeni batak

Link to comment
  • 5 weeks later...

http://www.oshjosh.rs/

 

Malo drugaciji fast food.

 

Za sad sam bio samo jednom i overio Bahn Mi, koji je bio blago receno uzasan cak i za tu cenu. Tvrda kifla, hladno pilece meso, sveze povrce i neki namaz nalik pasteti. Na srecu uz to uzeo i Arancine koje su spasile stvar. Cene su ima stvarno niske tako da cu verovatno sledeci put da probam pulled pork jer ga nisam video na bas puno mesta u BG a mislim da su i jedini koji sluze Poutaine u Srbiji, mada ne znam na sta li to lici u njihovoj izvedbi.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Bio ja sinoc :)

 

Uzeo pho (bolje nego u Istoku) a posto je bilo vise ljudi probao sam i tom jam (nisam merodavan jer ne volim kokos) i pad see i sangaj nudle koje su stvarno sjajne bile. Cene skroz prihvatljive pogotovo ako se ima u vidu kakvi se sve kupusi po gradu prodaju kao kineska hrana. Ambijent sjajan jedino mi se nije svideo kimchi tj ono sto zovu kimchi a isti videlo nije. U svakom slucaju je mesto za preporuku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...