Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

Krenuo sam cetvrtu sezonu ispocetka. I boba mi, dosta epizoda isparilo iz glave :) U jednoj epizodi Cvarkov otpeva dva stiha: Da nema Tise, sve bi ovo Banat bilo... Zna li ko koja je to pesma. Ne uspeh brzinski na guglu i jutjubu nista da nadjem. A nesto me kopka :D

Link to comment

Krenuo sam cetvrtu sezonu ispocetka. I boba mi, dosta epizoda isparilo iz glave :) U jednoj epizodi Cvarkov otpeva dva stiha: Da nema Tise, sve bi ovo Banat bilo... Zna li ko koja je to pesma. Ne uspeh brzinski na guglu i jutjubu nista da nadjem. A nesto me kopka :D

Nema pesma, koliko znam, to je stara izreka kada se Bačvani i Banaćani prepucavaju...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pre pola sata pogledao Hal 9000 epizodu na yt

 

 

 

 

Sad odem na eztv da skinem neku serijicu za nocas kad odjednom iskoci popup i krete da insistira na broken srpskom (text to speech) da instaliram neku ekstenziju na hrome

 

da bi ste dobili strana instaliraj...

 

Doslo mi da ga umlatim koskom

Link to comment
  • 2 weeks later...

U drugom gledanju jos su bolji :) Vrtim poslednjih nedelja poslednju sezonu i iznova me odusevise. Evo par favorita

 
Ovo zbog crnih cverglana i PiJu grupe u izvedbi Djordja Cvarkova :lol: 
 
 
Moj favorit, Torbinator u 2 epizode. Fenomenalno!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...