Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Sutra naprednjaci slave rođendan na Tašu, možda će samo da se spontano okupe zadovoljni građani, a možda se spontano okupi i najveći sin našeg naroda u novijoj istoriji pa ispadne neka dodatna pizdarija u tom kraju...

Link to comment
Pet dana je prošlo od saobraćajne nezgode kod Doma omladine, kada je autobus srušio ogradu koja je povredila dve osobe, a zatim ih čak i povukao na ulicu. Ni GSP "Beograd", ni privatni prevoznici i dalje ne znaju o čijem vozilu je reč, a to ne zna, ili iz nekog razloga ne saopštava, ni MUP Srbije.

 

 

savamala tehnika se polako siri i na ostale oblasti dok ne pocnu da nestaju ljudi a niko nece znati ko ih je stavio u stanje nestajanja, niko se nece oglasavati. nema baraka u savamali nema problema. nema autobusa nema problema. nema coveka nema problema. ovo o coveku je citat druga josifa visarionovica staljina

Link to comment

Odradio varijantu sa vozom i super, samo posle pakman kroz gradilište...

U povratku blejim u parku jer sam upao u džep gde je razmak sat vremena...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Odradio varijantu sa vozom i super, samo posle pakman kroz gradilište...

U povratku blejim u parku jer sam upao u džep gde je razmak sat vremena...

 

....shit has hit the fan...

u tasu jel? :fantom:

Link to comment

Prosto je fantastičan osećaj kad se tramvajem kroz jutarnji špic konačno probiješ kroz Nemanjinu i Resavsku kao da prelaziš Albaniju 1915. i onda shvatiš da linija 7L (kojoj na displeju piše Pristanište-Ustanička) saobraća samo do Tašmajdana. I još je bolje kad vidiš da se 6-ica upravo isključuje iz saobraćaja i da je naredna udaljena 16 stanica, da sledeća 7-ica tek treba da preživi resavsku golgotu i da nemaš čime da nastaviš ka Zvezdari. 

Link to comment

Samo čekam indijski scenario kod Franša, kada će putnici da se kešaju o prozore i da se penju na krovove autobusa.

 

a ne, taj scenario ce poceti u bgvozu kao sto je i red i obicaj kada je rec o prevozu u indiji, ipak je tamo naslikovitije kesanje o prozore i penjanje na vagone vozova

 

i to pocinje 1. novembra kada ce polasci bg voza biti redukovani na 1 polazak na sat vremena i tako nekoliko godina dok kao ne repariraju neku deonicu pruge negde na severu

Link to comment

Samo čekam indijski scenario kod Franša, kada će putnici da se kešaju o prozore i da se penju na krovove autobusa.

 

Da si išao u dvanaestu gimnaziju tokom devedesetih i čekao prevoz na autokomandi posle neke utakmice znao bi da smo to već doživeli. :)

Link to comment

Raspad sistema BG voza trenutno...

 

Edit: izgleda da je voz udario ženu na Karađorđevom parku

 

au. pa cekaj, raspad je bio vec oko pola 5 u oba smera, ja sam cekao kod fransa, nisam primetio da je neko udaren tu

 

edit: sada videh vest, oko pola 4 je udarena zena ali srecom samo lakse povredjena. izgleda da je udarena dok je isla prugom kod stanice, meni je suludo koliko ljudi ladno krene iz stanice sinama pa preko autoputa valjda ili tako dolazi do stanice

Edited by Pontijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...