Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Otkako se naplaćuje ulaz na Karađorđevom ljudi počeli preko šina da ulaze na peron :isuse: Spuste se negde pored Franša, nempojma kuda se provuku, i samo se materijalizuju na šinama... Video sam u jutarnjem špicu nekoliko puta to, izađem na Karađorđevom kad uhvatim voz 15 minuta ranije.

Link to comment

Da si išao u dvanaestu gimnaziju tokom devedesetih i čekao prevoz na autokomandi posle neke utakmice znao bi da smo to već doživeli. :)

 

Umeli su ljutiti navijači da izvale srednja vrata na nekdanjoj 29, sadašnja 46, kada se kod Franša šofer napravi pametan i ne otvori vrata kada vidi more ljudi koji čekaju prevoz ka Cvetku posle tekme. 

Link to comment

Otkako se naplaćuje ulaz na Karađorđevom ljudi počeli preko šina da ulaze na peron :isuse: Spuste se negde pored Franša, nempojma kuda se provuku, i samo se materijalizuju na šinama... Video sam u jutarnjem špicu nekoliko puta to, izađem na Karađorđevom kad uhvatim voz 15 minuta ranije.

 

a da, znaci to je to.

 

pocinju da nas navikavaju na stanje koje ce doci od 1. novembra: juce nije dosao voz od 15.14 u stanicu kod fransa pa sam cekao onaj od 15.29 koji je ipak dosao, muka me uhvati kada pomislim koja ce biti odvratnost prevoz do posla i natrag posle 1. novembra a slutim da bgvoz vise nikada nece saobracati kao do sada a moguce je da ce ga tiho i ukinuti jednog dana

Link to comment

Što? Sticajem okolnosti sam je dosta koristio zadnjih par nedelja, kako u špicu tako i preko vikenda; radnim danima dolazi na pet minuta, nema mnogo gužve, stigneš za pola sata iz blokova do Dragiše Mišovića. 

Link to comment

Koliko su uništili 94, a bila je skroz ok linija

Posle 3 godine koristio 23/53 na vidikovcu nekad među frekventnijim linijama, pola sata čekao.

Čak ni kontrola nije mogla da uđe koliko su bili puni kad su konačno došli.

 

Sent from my x600 using Tapatalk

Edited by El Guapo
Link to comment

Kojih pet minuta, kada je zvanično na devet, a svaki treći se ne pojavi

 

Ne znam, ja stvarno nisam imao problema sa dotičnom linijom. Par puta mi se desilo da mi pobegne jedan a posle pet minuta se pojavi drugi. 

 

 

Vlado, izgleda da si još na vojničkom protoku vremena, sve ti je po pet minuta, navikao si se tamo na čekanje

 

Izgleda da su stavljali još nešto sem broma u čaj.  :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...