Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Jedino bi mi trebao za pustanje ove aplikacije, bukvalno me nista vise ne zanima.

 

Gledacu da ipak koristim onaj emulator za android mada mi je komp sve vise izmaltretiran. Moram konacno da dokupim rama.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam da li je odgovorajuci topik...Koji platforme mi preporucujete za kupovinu kineskih telefona? Novi Xiaomi me zanima ali gde god gledam jos uvek je preorder faza. I da li uopste preporucujete kupovinu telefona na taj nacin. 

Link to comment

jab menjao ovaj windows. 

šta je preporuka? ne bih baš bubreg da ostavljam. neki kinez kod telenora? to mi je ok jer može kroz račun, samo ne znam dal se bezobrazno ugrađuju. 

Link to comment
On 3/28/2018 at 12:19 PM, defibrilator said:

Ne znam da li je odgovorajuci topik...Koji platforme mi preporucujete za kupovinu kineskih telefona? Novi Xiaomi me zanima ali gde god gledam jos uvek je preorder faza. I da li uopste preporucujete kupovinu telefona na taj nacin. 

 

@Moća, traže te. 

Sačekaj, sad će glavni distributer da ti se javi.

Link to comment
jab menjao ovaj windows. 
šta je preporuka? ne bih baš bubreg da ostavljam. neki kinez kod telenora? to mi je ok jer može kroz račun, samo ne znam dal se bezobrazno ugrađuju. 

Jbga ugrađuju se svakako...
E sad ako nemaš kinte, nužda je nužda...
Link to comment

Ja cu da ispizdim sa vindozetom. I dalje sam odusevljen telefonom al sve vise zajebava funkcionalnost. Razumem sto ne rade nove app=ove, al ta ima da gasis postojece...

 

Tako sam se patio sa simbijanom dok je svako normalan uveliko bio na androidu.

Link to comment

Nokia verovatno ima dosta bolju kameru, a ima i 2/3GB RAM-a manje za iste pare i noviji Android

 

Xiaomi ima svoju verziju androida zvanu MIUI, generalno je stabilan i dobar telefon, a za te skuplje varijante treba vagati. Licno bih mozda pre uzeo novu Nokia 6, nego Xiaomi Mi Note 3, samo zbog imena i zato sto mi "ne treba" 6GB RAM-a, a dobra kamera na telefonu moze da posluzi kad aparat nije uz mene. :D

 

 

P.S. nesto mi se cini da je Xiaomi Mi Note 3 vrlo slican, da ne kazem kopija,  Nokia 7 plus koji kosta 120 evra vise

Edited by Milosh76
Link to comment
7 minutes ago, Milosh76 said:

Nokia verovatno ima dosta bolju kameru,

Jedan od razloga što sam mu predložio - pored izgleda :)

 

nisam ja voli da fotografiše (i to dobro radi)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...