Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

Ma jok, jednostavno je prosecnog kvaliteta, cini mi se. Nisam nezadovoljan, ok je. Inace, pise mi da mi je baterija 4000mAh a na netu pise 4100, valjda nisam dobio kinesku kopiju kineskog telefona  :lolol:

Link to comment

Meni piše 4100, izgleda da je ipak ovaj sa mtk original. :fantom: Jes kamera najveća razlika u odnosu na skuplje modele. Nije užasna, samo prosečna.

 

Dobrodošao zli, lepo te služio!

 

tenor.gif

Edited by Ruxin
Link to comment

Sta bre one of us, vidis da su nam uvaljene kineske kopije sa 100mAh slabijom baterijom :cry:

 

Kurčio bih se rado, ali pošto je sasvim izvesno da snapdragon debelo nadoknađuje tu mizernu razliku u kapacitetu - aj mi izađi na antutu ako smeš :fantom:

Link to comment
  • 1 month later...

Stigao Miui 9. Deluje da brze radi, ima nekoliko kozmetickih promena, ali cini mi se da se baterija posle apdejta nesto brze trosi. Navodno ce ostale promene objavljivati jednu po jednu, tipa foto editor ili virtualni asistent I tako to, bar koliko sam shvatio citajuci onaj njihov forum. Valjda srede i bateriju uskoro.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Jeste brze sad ali meni od jutros par puta izbacilo iz fejsbuk mesindzera i instagrama. Nije da ih koristim previse i da su mi bitni ali jebem li ga, do sad je radilo kao svajcarski sat.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Kod mene za sad bez tih problema, mada tek sam juce apdejtovao. Vidim i reakcije su razlicite, od odusevljenja do Kinezi mrs u Japan. Zanimljiva stvar je da su ga kao 4 meseca pustali na beta testiranje i onda objave stable verziju koja ne radi svima kako treba. Prvo je bilo najavljeno da ce novi apdejt dobiti samo indijsko trziste a svi ostali negde u decembru, izgleda su pozuruli da pokriju sve pa izbacili bagovit sistem. Cekamo opravke...

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Ja imam Note 4X, još ništa nije stiglo, i dalje je 8.5.3.0 stable. Ne znam da li je pominjano ranije ali kao dodatak raspravi sa prethodne strane: 

 

https://www.anandtech.com/show/11137/performance-battery-life-report-xiaomi-redmi-note-4-mediatek-helio-x20

 

Ono što je u avgustu kršteno kao Note 4X pro prime na njihovoj aliekspres stranici ima x20, global rom,  4GB/64GB i potpuno metalno kućište. Za sada radi fantastično. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Redmi pro, zaboravio pattern, zaboravi mi otisak prsta... Iz čista mira se resetovao i posle toga ne mogu da ga otvorim...

 

Recovery mod ne radi, jer su pametnjakovići smislili da se radi preko kompa, a da bi to radilo mora USB da bude u file transfer modu po defaultu, što moj nije...

 

Dakle, imali neko ideju šta da radim, a da mi osanu podaci?

 

Odvratna je situacija, mogu da primam pozive, ali nemogu nikog da zovem, osim u kolima, preko bluetootha... :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...