Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koristis yahoo mail? Mozes da proveris da li ti radi?

 

Meni je jutros radio al mi odjednom izbaci that it requires attention i nece da prihvati pass.

 

Iskopao sam samo jedan app koji jos moze da proverava mail ali u njega svaki put moram da upisujem pass.

 

edit: izgleda da nije do aplikacije. PONOVO su krepali. Vidim da ne stize mejl koji posaljem sa alternativne yahoo adrese.

 

http://downdetector.com/status/yahoo-mail

 

https://www.express.co.uk/life-style/science-technology/920265/Yahoo-Mail-down-not-working-Sky-e-mail-servers-login-issues

 

 

 

Edited by katamaran
Link to comment
17 minutes ago, katamaran said:

 

Sve sam blizi da pocnem aktivno da koristim gmail a da odavde samo auto forwarduje. Al ni za to nisu vise pouzdani.

 

Mene je bas iznenadilo da u YM ne moze da podesi forwardovanje po kriterijumu [rules/filter].

Link to comment

Sledeci telefon ce mi sasvim sigurno biti android.

 

Ova lumia 640xl mi se super svidja al se bas trude da joj sjebu i postojecu funkcionalnost.

 

A pre ovoga sam terao simbijan dok je android vec uveliko postao popularan. 'eble me HERE mape

 

A najsmesnije sto su nekada kao bile Nokia ekskluziva a danas uredno rade na androidu. Mikromekani su usput napravili da ni ne rade na win mobile 10

Edited by katamaran
Link to comment

 

2018-02-17_2027.png

 

Ne pustaju da odes dok im ne objasnis zasto ides i to ne overis u tri primerka...

 

Modern cak i ne izgleda tako lose ali necu da prebacim zato sto smaraju. Svaki cas iskace ona glupost da probam modern.

 

A alternativni mejl mi je odavno na modern. Glavni im ne dam iz principa.

 

edit: prihvatio mi je pass na telefonu. Odmah je povukao mejlove al ne prestaje da radi syncing.

 

Vidi se da majstori vredno rade. Dogodine u ovo vreme moci cu da primim mejl mmw

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...