Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

Ja nemam Torbicu u familiji, ali su me odgajili Dragan i Smiljka. 

Pošto ja nisam išla u vrtić, mene su mama i tata dali da me čuva jedna familija u komšiluku (bračni par rodjen 1938 oboje). E sad, oni su rodom baš sa tog poteza. Njegovi iz Like, a ona iz Bosanskog Grahova. I onda su posle rata sa sve babom i dedom došli u Bačku Topolu i onda su došli u nekom trenutku za BG. 

 

Uglavnom, ja sam po Čedomiru pričala ćaća i mater, samo sam kod njih videla foru sa paljenjem šibica u toaletu posle No2 i posle toga kod Dragana Jove Torbice i sve tako nešto. :D Čedomir radio u GSP, pa je par puta umesto da vozi u garažu, vozilo preko noći parkiravao na Banovom Brdu u ulici. I sa njima sam Varburgom išla u njihovo selo u Bačkoj. :D

 

Nažalost, oboje su umrli prerano, ali su me skroz oni odgajili. Ko pravi baba i deda.

Link to comment

gledao im predstavu u petak. tja, nije vredno pažnje, prepričavanje epizoda za koje misle da su imale odjeka. tezga kao takva, nek uzimaju lovu dok mogu. zaslužili su

ova loša izvedba me neće sprečiti da ih gledam i dalje i budem im fan

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...