Jump to content
IGNORED

Kakve burek teme volite?


henrik larsson

dakle, kakve burek teme volite?  

32 members have voted

  1. 1. elem, kakve burek teme volite?

    • prazne
    • sa sirom
    • sa mesom
    • sa jabukama
    • sa pečurkama
    • sa šunkom i kačkavaljem
    • sa eurokremom
    • pica burek teme
    • sa linoladom
    • sa zeljem
    • sa golim ribama/tipovima
    • sa alkoholom
    • sa drogom
    • sa kockom
    • sa sektama
    • sa pederima
    • samo burek tema sa mesom je prava burek tema, ostalo su pita teme


Recommended Posts

traži se 200, 350, 560 grama ili koliko već želiš -_-kakva crna četvrtina, otkud ja znam čega je to četvrtinaili komad/parče, čega, kolikog?grami su jedina objektivna stvar
tepsije. ja samo tako i poznajem, kad sam ja bio dete (davno) kod nas u provinciji se prodavalo na osmine, pa kad hoces malo vise a ti trazis 2 osmine. samo sa mesom i sirom, samo to je burek, sve ostalo je falsifikat. 2 osmine sa mesom, molim lepo. hvala. krce mi creva.
Link to comment

I meni ide na kurac taj beogradski seljački običaj, ne samo za burek. Recimo, hoću da kupim jabuke na pijaci, tražim osminu korpe ko sav normalan svet, a onaj me belo gleda :mad:

Link to comment

Ja bih sad jedan burek sa jogurtom za doručak. 1/8 praznog, 1/7 sa mesom i 1/6sa sirom. To je jedini prava razmera, ugrađena u dimenzije egipatskih piramida.

Edited by Evi_
Link to comment
  • 1 month later...

Sta je to tacno 250 grama? Dvesta pedeset grama cega?Kada trazim cetvrtinu i dobijem odgovor "koliko grama?" ja se uvek potrudim da udjem iza ceone kosti tog staaaarogradjanskog prodavca. Koji deo od "cetvrtina tepsije" nije jasan? Ko kupuje dve tone i tista kila automobila? Kupujes 1auto, pola praseta, dva bataka, dimljenu skushu na polovine.O estetici i tehnikama zagrizaja da i ne govorim

Edited by CowBoy
Link to comment
Sta je to tacno 250 grama? Dvesta pedeset grama cega?Kada trazim cetvrtinu i dobijem odgovor "koliko grama?" ja se uvek potrudim da udjem iza ceone kosti tog staaaarogradjanskog prodavca. Koji deo od "cetvrtina tepsije" nije jasan? Ko kupuje dve tone i tista kila automobila? Kupujes 1auto, pola praseta, dva bataka, dimljenu skushu na polovine.O estetici i tehnikama zagrizaja da i ne govorim
To je to
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...