Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Jebo vas Morrowind, instalirao sam, optimistički, sa onim grafičkim overhaulom nagruvanim do kraja, sad CPU pravi problem, neće da izvuče FPS veći od 30 :isuse: pa naravno da je tako.

Link to comment

Jebo vas Morrowind, instalirao sam, optimistički, sa onim grafičkim overhaulom nagruvanim do kraja, sad CPU pravi problem, neće da izvuče FPS veći od 30 :isuse: pa naravno da je tako.

 

Jedino ako ti je oko sposobno da vidi više od 30 fps.

Link to comment

Kakva ste zakerala. :lolol:

Ne moze se zivom coveku ugoditi. GOTY verzija, sa pomenutih par modova je i dalje jedna od najboljih stvari za igru. -_-

 

Ma gresku sam napravio, nije trebalo da nagruvam sve na ultra. Instaliracu opet, big deal :) 

Link to comment

Ja probao jednom sa tim graphic overhaulom i batalio. Svaka njima cast na svim detaljima ali sa toliko sminke mi se potpuno promeni atmosfera u igri, osecam se ko da sam krenuo na piknik a ne u krvav boj sa Dagoth Urom.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Ma gresku sam napravio, nije trebalo da nagruvam sve na ultra. Instaliracu opet, big deal :)

 

Batali taj overhaul, čar Morrowinda nije u grafici (premda je ona za ono vreme bila revolucionarna). GOTY će ti pružiti sav neophodan ugođaj.

 

Imam takvu želju da sad odem i pazarim Xbox... ali proći će me do prvog popodnevnog sastanka :isuse:

Link to comment

:o

 

Што иксбокс, узми бре PS4. Ја сам конвертит баш са иксбокса који је у прошлој генерацији био забавнији али у овој новој је невиђени лузер.

Link to comment

:o

 

Што иксбокс, узми бре PS4. Ја сам конвертит баш са иксбокса који је у прошлој генерацији био забавнији али у овој новој је невиђени лузер.

 

Uzmi PS4 i daj 50ak evra za svaku igricu... Ili uzmi čipovan xbox skini bilo koju igru koja je izašla, baci na fleš pa na xbox i ćao...

 

Imam obe konzole, PS4 je brutalna konzola, ali i trenutno skupa zajebancija. 

Link to comment

Ако хоће чиповане, онда опет Плејстејшн али тројка. ПС чип омогућава играње са екстерног харда а чиповани иксбокс значи резање дискова. Ја сам имао иксбокс 360 само зато што ПС3 није имао чип до пред крај циклуса, иначе је много поузданија машина и дуже траје. Игре су мање-више исте осим пар наслова којих има и на пи-сију у случају иксбокса јер је власник Мајкрософт.

 

Едит: ово да ли је са флеша или харда или диска зависи и од врсте чипа, али није то најбитније као што рекох.

Edited by Прслин
Link to comment

Ако хоће чиповане, онда опет Плејстејшн али тројка. ПС чип омогућава играње са екстерног харда а чиповани иксбокс значи резање дискова. Ја сам имао иксбокс 360 само зато што ПС3 није имао чип до пред крај циклуса, иначе је много поузданија машина и дуже траје. Игре су мање-више исте осим пар наслова којих има и на пи-сију у случају иксбокса јер је власник Мајкрософт.

 

Едит: ово да ли је са флеша или харда или диска зависи и од врсте чипа, али није то најбитније као што рекох.

 

RGH (ima i jTag, nisam siguran u razlike) čipovani xbox znači uklanjanje svih zaštita i omogućivanje apsolutno bilo kakve piraterije. Dok FLEŠOVAN dvd rom znači to što si ti rekao. Što se tiče pouzdanosti, početni xbox-ovi su imali problema sa pregrevanjem i sl, ali su kasnije verzije sređene. Imam 3 komada skoro dve godine i jače, bez primedbi osim što mi je jedno napajanje riknulo iz čista mira. 

 

Ako bih morao o razlikama i prednostima: sony je verovatno kvalitetniji hardverski, izrada i sl. Ima blu ray (koji je doduše jako bučan). Ima džojstike koji se pune kablom od 100 dinara. Xbox game padovi su mi ergonomski 100x bolji, sjajno leže u šaci, ali nemaju baterije u sebi. Mogu da se kupe punjive original sa punjačem ali to je već dodatni trošak. Oko igranja on line i sl nemam pojma. Hardwerski kontam da je isto sranje tj da igre manje više podjednako rade na obe platforme.

 

Što se tiče četvorke i xbox one-a, sony je obrisao patos samo tako sa box-om... 

 

Edit: ja sam krenuo sa jednom ps3 pa prešao na xbox jer više nije bilo čipovanih konzola... To je u tim momentima bila velika prednost, osuđenost na originale je extremno skupa rabota, za ove prostore naravno.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...