Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Zaboravljate da to nisu kompletni stranci, to je naslednica Mad Kinga sa zmajevima, što reče Davos - nimalo šarmantno, i simpatičnije od Cersei.

Edited by dillinger
Link to comment

Stvarno je to grozno kada serija sa ledenim zombijima i zmajevima koji bljuju napalm u nekim elementima priče nema smisla.

:D :D :D  i meni ta vrsta groznosti ne da mira

Link to comment

Pa da, najbolje onda da Džon Snou poleti ko Supermen i počne bljuje vatru kao zmaj. Svaka budalaština je dozvoljena, jer se radi o seriji u kojoj ima zombija i zmajeva, pa sledstveno tome i ne treba da bude bilo kakvih pravila, i npr. pojedinci mogu da se bez problema teleportuju sa jednog kraja sveta na drugi.

 

Elem, za ljude koji slabo poznaju SF i fantasy - glavni kvalitet u ovim delima je konzistentnost i poštovanje unutrašnjih pravila po kojima svet funkcioniše, a ne njegova maštovitost. Obzirom da je glavni kvalitet Martinovog dela taj low-fantasy realizam, utrpavanje raznih nelogičnih budalaština ide direktno protiv pravila po kojima taj svet funkcioniše, i predstavlja njegovu potpunu degradaciju. Sad, nemam ništa protiv da je to nekom OK, ali taj neko teško može da se nazove ljubiteljem fantasy-ja.

 

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Edited by Ayatollah
Link to comment

Meni su dva momenta među najwtf otkad pratim seriju -

 

Šta se ovoj njanjavoj odjednom danas digo na evnuha, da ga drnda za njegove bivše grijehe, potpuno odsustvo rezona za takav potez u ovom momentu, ničim izazvano

 

Dva - kako se Juron stigao toliko napucati da podere ovu Vojsku dvije lezbače k'o svinja masan džak, ako mu je ova maznula komplet flotu. Jbt Juron k'o dxm, sad odjednom Srsi ponovo ima upper hand niodakle iako je do prije sedam dana izgledala kao Paulus '43.

 

Jbt k'o da gledam rad veš mašine. Ko bi gori sad je doli.

 +1

 ali sise :wub:

 +1

Link to comment

 AHahahaha, Ali ovo je vrhunac članka:

 

 

 

The North - Serbia the country of wolves and ancient heroes. Proud people, freedom fighters. Some see them as wild, cruel. White Harbor is Belgrade, Kosovo is The Wall. behind The Wall wildlings (Albanians) live.
Link to comment

:D

 

Meni bi Crna Gora bila Stormlands. Manja populacija u odnosu na ostale republike/kraljevine, ali jaka vojnička tradicija i vladari sa ambicijama ka glavnom gradu.

 

Bosna je previše podeljena da bi je uklopio u neku Westeros kraljevinu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...