Jump to content
IGNORED

Levi's ili Wrangler farmerke?


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja uz'o prosle godine u Modiani (u okviru Rodica) neke dobre Leviske za oko 5500, minus 20% koliko je bio neki popust. I sve super samo sto sam uzeo 36-36 a treba mi 34-36, al' jebiga. Cim uzmem broj manje u struku, odma' mi se butine utegnu do maksimuma a to nikako ne valja.

Link to comment

ja sam kupio par u levisovim radnjama i sve su pukle na kritičnim mestima, a nogavice su se iskrzale. A ne nosim ih duže od dve godine.Izem ti kvalitet <_<

Link to comment
ali je to roba sa greškom ili tako nešto
e da, nisam napomenuo, al imao sam do sada nekih 5 pari, nikad gresku nisam video.nego, vido na netu levi's vintage kolekciju, jedan od modela:klik :lol:
Link to comment
e ovo je s greškom :lol:
:D imam jedne caletove, lee su, model iz '78.,istina ne 1878., kontam da ih userem, ublatnjavim i prodam za brdo para!
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pre neki dan sam otpakovao poslednji par iz starih zaliha iz 2002 - made in USA, ondasnjih 32$, najnormalniji dzins, jednom recju Levi's. Ne znam samo sta cu jadan kad i njih rashodujem.Jesu li te u staklencu Varteksova proizvodnja ili sta je vec u pitanju? Kupio sam pre nekoliko godina model 500 i nesto na snizenju (1000 din) i bile su vrlo dobrog kvaliteta tako da mi je to pomoglo da lakse primim ondasnju vest o zatvaranju poslednje fabrike u San Francisku.Kad holden pomenu Lee ne mogu da se ne setim dijaloga izmedju Baneta Bumbara i Mikija Rubiroze kad pokazuju nove farmerke jedan drugom: Bane: Livajs, originalMiki: Li, sa dva e

Edited by jimi
Link to comment
Pre neki dan sam otpakovao poslednji par iz starih zaliha iz 2002 - made in USA, ondasnjih 32$, najnormalniji dzins, jednom recju Levi's. Ne znam samo sta cu jadan kad i njih rashodujem.Jesu li te u staklencu Varteksova proizvodnja ili sta je vec u pitanju? Kupio sam pre nekoliko godina model 500 i nesto na snizenju (1000 din) i bile su vrlo dobrog kvaliteta tako da mi je to pomoglo da lakse primim ondasnju vest o zatvaranju poslednje fabrike u San Francisku.Kad holden pomenu Lee ne mogu da se ne setim dijaloga izmedju Baneta Bumbara i Mikija Rubiroze kad pokazuju nove farmerke jedan drugom: Bane: Livajs, originalMiki: Li, sa dva e
Rekao bih da jesu Varteksove, i jakna i farmerke koje sam ne tako davno tamo kupio su bili napravljeni u Varaždinu.
Link to comment

ima u uscu snizenje na klasicne 501., u nekoliko razlicitih boja, 5 ili 6k din. e, sad, moguce da je to neko permanentno snizenje, jer i prosli put kad sam bio, bila je ista akcija.ostale su 8000-10000.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...