Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

E, super, drago mi je da je uspelo :)

kako da ne! testo ima dobru temperatursku karakteristiku ^_^ i ne lijepi se za divajs ama nikako. proshli put sam usvinjila pola kuhinje :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

 

meru uzela chasu od jogurta, nachi 2 deci.

 

Standardna srpska korporacijska i slobodno trzisno liberalna casa od jogurta/pavlake daaaavno nema 2 deci.

Ima samo 1.8 deci, proveri ti to malo bolje.

 

Ono, mozda je to razlog sto je taj rostilj uspeo  :lolol:

Link to comment

Standardna srpska korporacijska i slobodno trzisno liberalna casa od jogurta/pavlake daaaavno nema 2 deci.

Ima samo 1.8 deci, proveri ti to malo bolje.

 

Ono, mozda je to razlog sto je taj rostilj uspeo  :lolol:

imam staru chashu <_<

 

ooo sumnjo, ooo zla namero :lolol:

 

 

 

edip. i smore, da ti kazem ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment
  • 2 weeks later...

naislo mi jedno novozelandsko jagnje, u ovom izdanju:

 

RCS_RoundSteak-005CC.jpg

 

kako ga najbolje termicki obraditi? jel ovo nesto sto se brzo przne, ili moze dugo da stoji u rerni (na koliko?) i postane skroz meko? 

Link to comment

neeee! ubices ga! ja sam pekao ove iste na rostilju, bukvalno iste, bas sa Novog Zelanda. marinirao sam ih standarno kako ja volim za jagnjetinu (kumin, limun,bluk, mulje) i grilovao sam ultra kratko, 3 minuta sa jedne i 3 minuta sa druge strane, i gotovo.

 

renne, mnogo je ovo delikatan kotlet za dugo pecenje, nema dovoljno masnoce za dugi tretman, osusice se, veruj mi. ovo je za gril ili za tiganj, da spolja bude osmudjeno, a unutra crveno.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

naislo mi jedno novozelandsko jagnje, u ovom izdanju:

 

67p1uf.png

 

kako ga najbolje termicki obraditi? jel ovo nesto sto se brzo przne, ili moze dugo da stoji u rerni (na koliko?) i postane skroz meko? 

 

icon_chew.gif

Link to comment

da, i ovi moji su bas isti kao sa slike (lamb leg steak pise na pakovanju), dakle nije cela butkica s mascu. 

 

isto, isto, kupio sam to u Metrou, komad ima 100 grama. predivni, delikatni kotleti ali nemaju masti skoro uopste osim na ivici, gola krtina. to se jede maltene zivo, da bude roze unutra...verujem ja Reneu uvek ali ovde poslusaj mene i neces se pokajati. odlicni su kotleti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...