Jump to content
IGNORED

Jogurt, pice nase mladosti(tm)


TBoneSteak

Recommended Posts

pa da, ovde smo svi normalni. ja imam jednu koleginicu na poslu koja jede pahuljice s jogurtom, kiflu umače u mleko, a uz burek isto pije mleko. sledi da između šapca i sombora, bira pogrešno. malo je reći da sam zapanjena pogrešnom strukturom njene ličnosti.

Link to comment
pa da, ovde smo svi normalni. ja imam jednu koleginicu na poslu koja jede pahuljice s jogurtom, kiflu umače u mleko, a uz burek isto pije mleko. sledi da između šapca i sombora, bira pogrešno. malo je reći da sam zapanjena pogrešnom strukturom njene ličnosti.
Prestani da komuniciraš sa tom osobom. Očigledno je da se radi o komodragoncu...
Link to comment
Prestani da komuniciraš sa tom osobom. Očigledno je da se radi o komodragoncu...
ma ne mogu više da izdržim, dala sam otkaz.
Ja volim i jedno i drugo. Postoje dani kad uz burek jedem mleko, iako je jogurt osnovna varijanta. Isto i za kiflu.Fora je da se mesaju stilovi.
meni je to stvarno odvratno, i to kategorija odvratnosti razvlačenja belanca u slabo isprženom jajou. a je l' nosiš i čarape na šlape? :P
Link to comment
koja ste škola:Ad 1 - kukurzne pahuljice sa mlekom ili sa jogurtom?Ad 2 - kiflu (ako uopste jedete i umačete) u mleko ili u jogurt?Ad 3 - slana peciva (npr. školjka s pečurkama, sirom i šunkom) jedete uz jogurt ili mleko?i konačno, šabac ili sombor?postoje tačni odgovori.edit: znam da vam se ovo pitanje čini nebitnim, ali sam shvatila da su ovo oblasti po kojima procenjujem ljude (jedan od glavnih kriterijuma).
1. Nikakve pahuljice, čemu to?2. U jogurt.3. Uz jogurt.Sombor, naravno, šta Mačvani znaju o jogurtu!
Link to comment
ma ne mogu više da izdržim, dala sam otkaz.meni je to stvarno odvratno, i to kategorija odvratnosti razvlačenja belanca u slabo isprženom jajou. a je l' nosiš i čarape na šlape? :P
Ne nosim slape uopste i ne umem da hodam u obuci koja nije cvrsto zakacena za moju nogu (nista japanke, natikace, papuce i slicne besmislice). Takodje, ne mogu da zamislim nikakva poredjenja sa belancetom. Belance je specijalna kategorija. <_< Od vaznih stvari vezanih za mleko, mogu samo reci da sam ogranicen time sto mleko mora biti hladno. Znaci, nista od toplog mleka ni u kojoj kombinaciji. Isto vazi i za jogurt. :)P.S. Komodragonci su mi ujnina familija, mi smo svi humanoidi u porodici.
Link to comment
koja ste škola:Ad 1 - kukurzne pahuljice sa mlekom ili sa jogurtom?Ad 2 - kiflu (ako uopste jedete i umačete) u mleko ili u jogurt?Ad 3 - slana peciva (npr. školjka s pečurkama, sirom i šunkom) jedete uz jogurt ili mleko?i konačno, šabac ili sombor?
Ad 1 - mlekoAd 2 - jogurtAd 3 - jogurtSomborBilo šta drugačije od ovog je jasan pokazatelj ozbiljnih problema. -_-
Link to comment

kukuruzne pahuljice retko jedem. u detinjstvu sam ih jela sa mlekom.sve ostale cerealije sa jogurtom (osim cisto psenicnih, nesto ne stimaju sa jogurtom).kifle i slana pecava i sa mlekom i sa jogortom, kako mi se kad jede.isto vazi i za slatka preciva. mada peciva sa dzemom vise volim uz jogurt.edit: svaki dan doruckujem musli ili neke druge kombinacije cerealija sa jogurtom (osim kukurznih). probam nekada sa mlekom, ali od te kombinacije brzo ogladnim - ne znam u cemu je fora, jogurt im daje "punocu" uz njam ukus.

Edited by mei
Link to comment

ja uopste ne pijem mlekoa sto se tice sombor ili sabac- nisam ni znao da oni prave jogurte...mislio sam da samo imlek to radia i zivim blizu njihove fabrike, pa bi bas bilo bezveze da ih varam za kojekavim tudjinimaako sam rekao nesto pogresno-izvinjavam se

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...