Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Djuro srecno sutra u Valensiji navijam za tebe :D.

 

ma nisam trcao. razboleo sam se prosle nedelje i do petka sam lezao u krevetu. 

ovo je prvo takmicenje koje sam propustio zbog bolesti. jebi ga, mogu sad da pizdim koliko hocu ali desava se i to.

 

inace, Valensija ubija, nisam video bolje organizovani maraton od ovoga. preporucujem svima: nije skupa upisnina, ima low-cost iz Budimpeste, grad je super. ujutro 10, popodne 20 stepeni. temp mora danas 20 stepeni. oblacka nismo videli za ova tri dana.

Link to comment

Greenwich 10k Mo Run

Zvanično vreme 47:03. Nezvanično, mislim da je staza bila možda 100 metara kraća od 10km.

Baš sam zadovoljan, nadao sam se samo tik ispod 50:00, a kad ono, bilo je samo 20 sekundi sporije nego moj PB na 10km. Uz to po ovoj Grinidž stazi su bila dva muška i dva poluuspona, sad se nešto šutiram, sve se mislim da je bila prava staza, opalio bi sigurno jedno 46:00!

Oh kako je vredelo ustati u 7 ujutru i stajati sat vremena u registraciji po ovom londonskom pičosmrzu

 


pJ3ynpj.jpg

 

Link to comment

danas se seto parkom gde trce jebeni dzogeri, i igro se igre, pokusavam kao da na osnovu topota kopita iza mojih ledja izvalim oce protrcat riba il baja, i bio sam tacan jedno 30 posto, ladno se likovi koji su mnogo tezi uglavnom mnogo slabije cuju. bas cudno, a i koga zabole patka.

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

danas se seto parkom gde trce jebeni dzogeri, i igro se igre, pokusavam kao da na osnovu topota kopita iza mojih ledja izvalim oce protrcat riba il baja, i bio sam tacan jedno 30 posto, ladno se likovi koji su mnogo tezi uglavnom mnogo slabije cuju. bas cudno, a i koga zabole patka.

 ti si onda na mute :tongue:

Link to comment

neas pojma, ne moze da trci, samo vrlo brzo hoda. trcanje podrazumeva skok u 1 momentu, tj da se sve noge odvoje od tla. da se takmici na olinpijadi, ne bi bilo straha da ga diskvalifikuju u natecanju u brzom hodanju.

Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

pa da. slon I ja smo jedini kopneni sisavci koji ne mogu da trce.

 

Ti nisi kopneni sisavac, jer zivis u buretu masti, a to se ne moze okarakterisati kao kopno

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

neas pojma, ne moze da trci, samo vrlo brzo hoda. trcanje podrazumeva skok u 1 momentu, tj da se sve noge odvoje od tla. da se takmici na olinpijadi, ne bi bilo straha da ga diskvalifikuju u natecanju u brzom hodanju.

ok.

a da li bi dobio prosecnog slona na 100m bez prepona?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...