Jump to content
IGNORED

Gotivni gradovi koji nisu na Top listama


Muwan

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    12

  • Deda Drda

    11

  • noskich

    6

  • kud u maglu Simoviću

    6

opet - Briž teško da se ne nalazi na top listi, te mu kao takvom ovde nije mesto.
Aj' definiši top listu, jebi ga...Sto gradova bi mi palo na pamet pre Briža, i to ako izostavim massive turizam destinacije poput Amsterdama, Barcelone i sl.
Link to comment

ako je Briž najlepši grad u Belgiji, onda sigurno ne pada u ovu kategoriju.definicija liste bi inače bila: "gradovi koji u Michelin-ovim Guide Vert / Green Guide imaju manje od 2*, a imaju neki svoj šarm i vredi ih posetiti"

Link to comment
  • 2 weeks later...
Необично би ме занимало да ми објасниш разлику између Цинцара и Влаха. Успут, заборавио си Грке и Србе. А све што си о граду рекао стоји, и још више. Мада је и Кавала зајебана.
Kavala je simpatican grad, ali samo ako ste u prolazu. Nije za letovanje, jer plaze u gradu nisu dobre. Ja sam u ovom hoteluhttp://www.tosca.gr/en/, 6 km od grada, koji ima svoju malu mirnu plazu na koju rado dolaze Grci vikendom. Sto pogodih i vreme i cenu i... i sve! Danas se ubih od setnje po gradu. Ako fotografije budu dobre, okacicu ih kad dodjem kuci.
Link to comment
Sto se Soluna tice Pogotovu ona pesacka zona koja izlazi na more kao i najbolji giros koji sam u zivotu pojeo.
:Hail: A Briž jeste lep (a rekla bih i poznat, no nebitno), mada ja lično mnogo bolje volem Gent i Leuven.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Za japance. Gent je prava stvar.
Samo kratko, zamalo da me zajebes (doduse i lose vreme) pa da ne vidim Briz. Iz ugla manijakalnog pesaka, Gent ne moze da se poredi sa vesticjim gradom.Osim uskog bajkovitog centra, koji je zaista vrlo male povrsine, Gent je apsolutna selendra. Mozda ga ti nosis u lepom secanju po jednom ili dva bara gde si dobro krkao ili pio, ali to je burazeru premalo u odnosu na kao rukom vezen Briz. Periferija i sire gradsko jezgro Genta je neplanski opkolilo staro jezgro grada i izgleda u najmanju ruku ko da se Obrenovac obrusio na Grimove zamkove. Glavna ulica koja ulazi u utvrdjenje je prava kilometarska turska bascarsija i prosto ostanes zabezeknut kad krocis u sasvim drugo zaista lepo okruzenje. Kanali nisu dobro odrzavani i uopste prljavstina je na sve strane. Prilicno losu sliku su upotpunili i glomazni radovi i restauracije na vise lokacija kao i katastrofalni pijacni dan petkom na glavnom trgu.Opaska za Japance ne stoji, turista ima ama bas iz svih delova sveta i skljocanje aparatima je jednostavan 'must' - jbg, covek stvarno ne zna sta bi pre fotografisao.Jedina prednost Genta je u mladim ljudima na ulicama, zbog silnih skola i univerziteta. Edited by Lancia
Link to comment
  • 2 months later...

la korunja je meni super. mrzi me sad da elaboriram , bese jos neki furunas tamo (nek on pise koliko se odusevio), trebali smo cak i da se nadjemo...samo mi je bilo neobicno da niko u turist birou ne zna engleski :D

Link to comment
la korunja je meni super. mrzi me sad da elaboriram , bese jos neki furunas tamo (nek on pise koliko se odusevio), trebali smo cak i da se nadjemo...samo mi je bilo neobicno da niko u turist birou ne zna engleski :D
Ja bio :) Bilo mi krivo sto sam kasno video tvoj PM :( a stvarno engleski im je katastrofa.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...