Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

To mi je najveci smor. Jeste playoff dobar za gledanje, ali...

Cini mi se da najvise uzivam gledajuci MLB meceve, kako godine odmicu (u odnosu na fudbal, NHL, NFL).

ni da se poredi sa NBA. a NFL necu ni da spominjem... blasphemy!

 

baseball je tu da se covek ne obesi tokom leta, i playoff, koji jeste odlican, mora se priznati... 

Link to comment

To mi je najveci smor. Jeste playoff dobar za gledanje, ali...

Cini mi se da najvise uzivam gledajuci MLB meceve, kako godine odmicu (u odnosu na fudbal, NHL, NFL).

 

+1

kao pihtije, sa godinama

Link to comment

Neverovatne fizikalije, čudo prirode ili čega već...

 

Zanimljivo je da je stariji od Trouta a ovo mu je Rookie sezona

 

to uvek treba imati u vidu. da je trout u NY (a daće alah da uskoro bude) bio bi triple derek jeter mega star. judge je late bloomer, prošle sezone je izgledao kao da prvi put vidi palicu. ove sezone je promenio stance, ušlo u njega neko ludilo, a power nikad nije dolazio u pitanje sa takvim fizikalijama.

Link to comment

uopste ne znam ko ce nam biti starter :s

W: Arrieta

ERA: Hendricks

WHIP: Quintana

K: Lester

K/9: Quintana

K/BB: Quintana

QS: Lester

IP: Lester(Quntana ako mu saberemo i sto je bacao za CWS)

W/L: Quintana(Lester ako Quintani saberemo)

HR/9: Quintana(Hendricks ako Quintani saberemo)

WAR: Arrieta

LOB: Hendricks

itd, itd, itd...

Evidentno je da ce Lackey opet biti odd man out(ocekujem da idemo sa 4 startera), ali ko ce biti starter na prvoj i eventualnoj petoj tekmi? Ocigledno je da nemamo izrazitog Ace-a, i da svaki od ove cetvorice moze biti... Lester je safe choice kao neko ko se vec pokazao u playoffu. Arrieta je ponajbolji posle all stara, Hendricks je nakonzistentniji i iako nije dominirao cesto, isto tako nije bio izdominiran. Quintana je imao overall mozda i najbolje brojke, ali tek je pola sezone tu... ne znam, realno. ako moram da nagadjam, cenim da ce Maddon dati ipak Lesteru. 

 

u napadu isto ko zna kako cemo ici... Contreras, Rizzo i Bryant su sigurni starteri. Russell je konacno zdrav i trebao bi da bude everyday na SS, ako ni zbog cega drugog, a ono sto je najbolji defender u timu. by far. mislim, od ovih sto umeju da udare, znaci Heyward se ne racuna. Baez ce dobiti majority of playing time on 2B, mozda bude dobio nesto i na SS, ali na 2B racunaju i Happ i Zobrist. Happ je pokazao stravican power, a Zobrist je imao uzasnu sezonu, kako ofanzivno, tako i defanzivno. obojica mogu i u OF, gde je jednaka guzva. Jay je najkostantniji hitter, Heyward je najbolji defender, Schwarber ima najveci power, Almora nigde nije najgori. verovatno ce Schwarber biti starter protiv desnjka, sedeti protiv levaka i biti no1 PH. ostali ce se menjati sa vec spomenutim Happom i Zobristom, gde ce Heyward obavezno ulaziti kao def replacement u kasnijim inninzima ako ne bude starter.

 

da jos jednom istaknem, imamo 6 igraca sa po 20+HR, Rizzo sa 30+, mozda mu se pridruze Schwarber i Bryant koji su na po 29. jos trojicu sa dvocifrenim brojem. mi opusteno mozemo da startujemo tim gde niko nije lupio ispod 10HR, i 7 od 8 igraca u polju su above average defenders.

C- Contreras(21, supreme D)

1B- Rizzo(32, gold glove 2016)

2B- Baez(23, supreme D)

SS- Russell(12, pola sezone povredjen, prosle sezone bio preko 20, supreme D)

3B- Bryant(29, supreme D, prosle sezone pozitivan D na 5 razlicitih pozicija)

LF- Schwarber(29, no D)

CF- Happ(22, average D)

RF- Heyward(12, 4x Gold Glove)

 

we are ready! nek se spreme i naulje Scherzer, Gio i Strasburg :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...