Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/drustvo/2860778/saopstenje-rts-a-o-prenosima-kosarke-sa-evrobasketa.html

 

Kažu kupili prava za zemaljsko emitovanje. Ne znam kako sam onda gledao dosad utakmice na kablovskoj. Čudi me da ih SBB nije zacrnio kad nemaju prava za kabl.  <_<

 

 

Ali samo zemaljski, a kablovski niko nije kupio?

 

Sk pušta snimke naše reprezentacije, znači imaju neka prava

ma lazu ko psi, prvi put cujem za nekakvo odvajanje zemaljskih od kablovskih prava, jedino je istina da rts ne moze da pusti prenos na svom satelitskom kanalu, ovo za hd je potpuna glupost i laz.

uostalom, kako su do sada sve prenosili na hd kanalu, npr. ligu sampiona i ligu evrope?

Link to comment

Proradio EON i meni, moram reci da djeluje prilicno dobro, makar poredeci sa D3Go. Slika je, cini mi se, odlicna citavo vrijeme, cak bih rekao da manje kasni u odnosu na tv, ako je to bitno.

Link to comment

Aha, nisam znao to. Ali kaže počeli da prenose na HD pa pod pretnjom FIBA prekinuli. Koja je to utakmica bila, nisam primetio da su išta započinjali na HD? Mada nebitno, usrali su motku i jedni i drugi i dobrano ogadili praćenje prvenstva.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...