Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ja ne znam kako i zašto sam na mobilnom imao sve kanale D3GO preko Telenor mreže a kad mobilni postavim kao hotspot i probam D3GO na laptopu onda samo valjda ovi nacionalni kanali i možda još neka glupost. Ništa SK ili filmski. U čemu je stvar? Evo i sad mi svi kanali EON-a rade preko Telenora na mobilnom.

Link to comment

Pa rade kad su SBB i Telenor u nekoj šemi, ako imaš ugovore sa obje firme možeš čak i da ih kombinuješ za neke bonuse (50% dodatnih gb protoka za mobilni net i brži sbb net). Nije ni čudo da je SBB otključao sve kanale za korisnike Telenora.

Link to comment

Pa rade kad su SBB i Telenor u nekoj šemi, ako imaš ugovore sa obje firme možeš čak i da ih kombinuješ za neke bonuse (50% dodatnih gb protoka za mobilni net i brži sbb net). Nije ni čudo da je SBB otključao sve kanale za korisnike Telenora.

Pa da imam ja te dodatne bonuse kod SBB-a kao telenorovac(HBO paket). Ali mi nije jasno zašto neće da pušta na laptopu SK kanale kad internet vučem sa mobilnog a direktno na mobilnom hoće. To je moglo prošle godine (gledao lepo EPL u vikendici gde nemam kablovsku) a sad ne može. Izbacuje poruku tipa: ovaj program ne možete gledati preko mreže na koju ste povezani.

Link to comment

Pa zato što je napravljeno da kada je wifi, prepoznaje koja je konekcija i onda blokira sadržaj

 

Ok to je neko objašnjenje. Samo mi je glupo da ako me pušta da gledam na mobilnom brani da isto to gledam na laptopu ili tabletu preko wif koji daje isti taj mobilnii. Prošle godine je moglo, sada ne. Srećom postoje potoci.

Link to comment

Meni u browseru uopste ne radi. Stranice se ne otvaraju, ili treba sto godina [nije do interneta, jer ostali sajtovi u isto vrijeme funkcionisu savrseno] :/

Link to comment

Meni u browseru uopste ne radi. Stranice se ne otvaraju, ili treba sto godina [nije do interneta, jer ostali sajtovi u isto vrijeme funkcionisu savrseno] :/

Možda je do browsera, a i server im štuca...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...