Jump to content
IGNORED

PPP pomoc


luba

Recommended Posts

neke stvari koje mogu da se nose bilo gde i svuda ce biti prihvacene:

 

televizori kakvi god, samo da rade. u svim prihvatilistima ih nema ili ih nema dovoljno, i ljudi zavise samo od rekla-kazala informacija.

 

dvd plejeri, crtani filmovi, bojanke, igracke, bojice, flomasteri, gejmboj, igrice - uvek treba pelena i hrane, ali decu treba nekako zabaviti.

 

mikrotalasne pecnice, frizideri prenosni, mali resoi - ovo predavati volonterima crvenog krsta.

 

mobilni telefoni kakvi god, sa pripejd brojevima i kreditima - takodje predavati volonterima, mnogi evakuisani nisu poneli svoje, znaci im.

+1

 

za paracince. uns (3236337, resavska 28/1, prvi sprat, lik luka) - oni ce organizovati prevoz za paracin do gimnazije, mozete tamo da nosite sredstva za higijenu - rukavice, sredstva za ciscenje i voda za pice.

Link to comment


 

dvd plejeri, crtani filmovi, bojanke, igracke, bojice, flomasteri, gejmboj, igrice - uvek treba pelena i hrane, ali decu treba nekako zabaviti.

imam krsh i lom crtanja i igrachaka spremno za davanje, ali sam u trenutku pomislila da je bezveze. znachi nije? :unsure:

 

mislim, kapiram da nije, ali je jache od mene.

Link to comment

imam mikrotalasnu, bojica, blokova i raznih dvd-ova, nije sve za decu, al kapiram nešto će da posluži. i muzičku liniju, tu mogu makar radio da slušaju. nemam način da prevezem. 

Edited by Queen Mother
Link to comment

nikako nije, bubo, obavezno istovarite to

pakujem. angazujem komshiluk da doprinese.

 

nekad ne uspevam da sagledam sa svih strana, a onda se setim ove moje dve lude i ideje da treba da sede na gredici u nekoj sali i da budu mirni i da ne cendraju. nemoguc dogadjaj.

 

 

edip. odelo jel sortiram i po kom kriterijumu, ili sve na gomilu pa ce oni? mislim, da ne pravim ljudima vishak posla.

Edited by gospa buba
Link to comment

Odneo stvari i potrepsine.

Interkomerc u OML. Brigada pun, ne ici tamo jedno vreme.

Imate Crveni Krst u zelenoj zgradi pored crkve Sv.Dimitrija.

Ja odneo u SO Novi Beograd.Klinci tamo dobro rade... 

Link to comment

i ja ću da doniram jednu mikrotalasnu i plišane igračke za klince, čekam kraljicu majku da mi se javi pa idemo gde treba. ako neko sa novog bgd ima nešto kabasto za prevoz neka mi se odmah javi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...