Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Uzeh sinoć da napišem nešto na ovom plemenitom, je li, topiku (ne koristim "", dosadna fora) i, kad sam pročitao šta sam napisao, shvatio sam da sam jedan džangrizavi pljuvač koji s?m (nadam se samo trenutno) ne radi ništa pametno da unapredi ovaj buđavi svet, već samo pljuje ono što drugi rade.Zato neću spominjati kilometarske kolone onoga što mi se u aktuelnoj domaćoj (rok ili rokolikoj) muzici ne sviđa, napomenuću mrvice onoga što, čini mi se, bar malo i bar na trenutke, valja:1. Autopark2. Piknik3. Horkestar4. TobićTobić IdolMladihMnogo, mnogo više je onoga što mi kljuca po ganglijama, ali o tome, rekoh, neću, sem ako me neka apoteoza dotičnim pojavama ovde ne isprovocira. Danas sam u hipi-fazonu. Mir, brate, mir.P.S. Umalo da opet ništa ne napišem, pošto sam zalutao na temu Istraga moderatora (da, da, vidim da je staro k'o biblija, ali očito ja baš i ne zalazim prečesto na ovaj forum (o prethodnom da i ne govorimo)) i taman što pročitah koju stotinu stranica i krimi-ljubavno-špijunsku dramu, a htevši da se zapljunem na Temi, tirani je zaključaše. Ej, nedeljama je to tu stajalo i baš u trenucima dok ja to čitam i smišljam vrcavu psihološko-sociološku analizu, tema se zaključava.Slučajno?Mislite o tome...

Edited by zzzzz
Link to comment

1. Repetitor2. Autopark3. Horkestar4. TobicRepetitorima mozda jos kada napravimo solo cert - kao u aprilu wink.gifah da, i Virvel moz' da pripadne gornjoj grupici

Edited by limma
Link to comment

Tobic Tobic ima dvije sjajne pjesme, ali nazalost samo te dvije. Gledao sam ga uzivo. Jednu od te dvije je svirao 5 puta, a drugu jedno 2 ili 3 puta. Ostale su mu bile 'nako. Sigurno ima potencijala, ali mora jos dosta da radi.Jos jedan odlican bend od mladjih a, ne vidjeh da ste ga spomenuli jeste Krs. Na onoj kompilaciji "Sta treba maloj deci", zvuce onako, ne lose. Ali uzivo su fenomenalni. Odlican bend.

Link to comment

posle ovi vasih gej bendova :rolleyes: najbolji srpski hip hop Dom Kultureobavezno odslusati stvar Windoys Special Edition, cucete vrlo poznate zvukove u njojnjih ima trojica a meni je ubedljivo najbolji Svetlan Velickovic Cec OWERVISE MAN, to je onaj sa najrazumljivijm vokalom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...