Jump to content
IGNORED

Glasovanje za naj filmskog lika 'motherfuckera' svih vremena!


Mr.Blonde

Recommended Posts

Čekaj, ovde se glasa samo za stvarne likove? Ili, samo za realne-realistične. Kao što je Han Solo?

pa dobro, sta je toliko privlacno/motherfuckerski kod nekog mafijasa?

a- mafijas je

b- pogledati pod a

Link to comment
  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mr.Blonde

    51

  • Bujodrag

    41

  • freakns

    26

  • Аврам Гојић

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

Well, u filmo je Vito Korleone predstavljen kao skroz iber kul lik, moćan a pošten, dostojanstven, odgovoran i od reči, i sa taman dovoljnom mrljom na prošlosti da mu kasniji moralni postupci dobijaju na snazi. Umire srećno, igrajući se sa unukom. Zli sin, Majkl, u nerazumevanju, pita majku i nebo, zašto mu je otac bio toliko voljen dok su se njega, Majkla, svi plašili.

Mis'im, aman, ko nije poželeo, bar na trenutak, da bude Vito Korleone.

Setite se kad je ženi doneo krušku, mukica.

 

Pre bih bio Vito Korleone ceo život nego da se tri dana provlačim kroz ventilaciju kao Džon Meklejn.

Edited by Bujodrag
Link to comment

Well, u filmo je Vito Korleone predstavljen kao skroz iber kul lik, moćan a pošten, dostojanstven, odgovoran i od reči, i sa taman dovoljnom mrljom na prošlosti da mu kasniji moralni postupci dobijaju na snazi. Umire srećno, igrajući se sa unukom. Zli sin, Majkl, u nerazumevanju, pita majku i nebo, zašto mu je otac bio toliko voljen dok su se njega, Majkla, svi plašili.

Mis'im, aman, ko nije poželeo, bar na trenutak, da bude Vito Korleone.

Setite se kad je ženi doneo krušku, mukica.

 

Pre bih bio Vito Korleone ceo život nego da se tri dana provlačim kroz ventilaciju kao Džon Meklejn.

 

Moćan - može proći.

Pošten - ??! Halo kuc kuc ima li koga??

Premda je izvedba Branda je genijalna, ali reči da je ipak je to lik koji je ŠEF MAFIJE, UBOJICA, REKATAR, OTMIČAR...

Ako je on tako dostojanstven zašto svojoj djeci nije rekao ja sam zao čovjek nemojte biti kao ja. Mafijaš je mafijaš kako god cool bio.

 

b) Ja nisam nikad poželio biti Vito Corleone. Šta mi vrijedi ta sva imanja,novac,casina kad je sve to oteto-ukradeno kamatarenjem....

Link to comment

Aman, je l' gledao neko film ili mu samo pripisujemo sopstvena shvatanja mafijaštva.

U filmu je Vito Korleone prikazan vrlo pozitivno, skoro kao suprotnost svima ostalima.

 

Ne bih voleo da budem Toni Soprano, mašijaški sociopata.

 

VITO JE BOLJI NEGO TITO!

:s_w:

Link to comment

Aman, je l' gledao neko film ili mu samo pripisujemo sopstvena shvatanja mafijaštva.

U filmu je Vito Korleone prikazan vrlo pozitivno, skoro kao suprotnost svima ostalima.

 

Ne bih voleo da budem Toni Soprano, mašijaški sociopata.

 

VITO JE BOLJI NEGO TITO!

:s_w:

pa ja kazem, to su ti Scorseseovi vlazni snovi. sto nije problem, samo meni kao takvi nisu interesantni.

takodje, Vito je predstavljen kako je predstavljen, cool. ono sto mene zanima, cime se to bavila porodica Corleone na cijem je on celu bio? sigurno nije dobrotvnornim radom i prodavanjem kupusa na pijaci. a mocan je postao jer je najbolje igrao klikere u kraju, a? tako da to posten okaci macku o rep... aj da si reko pravedan, pa da razumem(mada i to pravedan deluje toooooliko iskrivljeno da mora covek i na trece oko da zazmuri, al ajde), ali posten sigurno nije

 

i naravno da bih pre bio John McClane, ozenio pt 2.0 i naterao je da mi pravi strudlu s makom

Link to comment

1/4 FINALE - rezultati   part 2/2:

HANNIBAL LECTER  15:13  RANDLE PATRICK MCMURPHY
VITO CORLEONE  13:15  JOHN MCCLANE

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------

FINAL FOUR!!!

 

Semi - Final:

1 / 2   Finale :;:

duel 1--

HANNIBAL  LECTER   [Anthony  Hopkins - The  Silence  of  the  Lambs]

tumblr_lns1r5GCG71qflan8o1_500.gif

 

vs.

 

ROGER  'VERBAL'  KINT   [Kevin Spacey - The Usual Suspects]

tumblr_m4bwdoqmyU1rtgfeuo1_500.gif

 

 

 

 

 

 

duel 2--

HARRY  CALLAHAN   [Clint Eastwood - Dirty Harry]

tumblr_mgnmsgk3Gt1r49r0wo1_500.gif

 

vs.

 

JOHN  MCCLANE   [bruce Willis - Die Hard]

tumblr_mat8s1WgxW1rhwampo1_500.gif

Link to comment

Op.a  4 legendarne njuške ostale,  težak izbor hebeno ,no neka bude 'vako:

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Roger 'Verbal' Kint

 

Harry Callahan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...