Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Same here, posle poslednjeg updatea, malo malo pa se polomi, i onda kae "Well, this is embarrassing..."

 

Najluđe je što uglavnom ne može da ponovo otvori forum, ostali tabovi se učitaju bez problema.

Link to comment

E jes'... Do te lomljave je po pravilu dolazilo onda kad hoću da otvorim stranicu na ovom forumu, i to uglavnom neku koja sadrži dosta video klipova. Zbog toga sam mislila da zeza fleš plejer i da sam rešila problem, ali jok... Da nije do foruma... :unsure:

Link to comment

Koja vam je verzija firefoxa i koja je verzija flash playera? Koji je OS u pitanju? Koji je antivirus u pitanju?

Poslednja*, poslednja*, Win7 , Avast

 

 

* skinute sa njihovih sajtova

 

edit: Firefox 51.0.1. (32-bit)

Edited by Reaktor
Link to comment

Mislim da sam rešio problem sa rušenjem Firefoxa - isključio sam Shockwave Flash u Add-ons Menadžeru.

Prestao jućub da secka momentalno, ranije se rušio pretraživač kad pustim klip u jednom tabu, a u drugom probam da pustim klip okačen na forumu.

Sad radi bez problema.

Edited by Reaktor
Link to comment

Moram da priznam da sam adobe plugonove odavno deinstalirao i da mi ne nedostaju uopšte. Retko gde još naletim da neko insistira na na tome, recimo ako ima neko predavanje ili snimljen video tutorijal, a mrzi ih da preprave na html5.

Link to comment
  • 9 months later...

Imam problem sa NoScript dodatkom od kako sam updateovala FF. Prosto ne mogu da radim sa novim sajtovima, ne mogu da omogucim neki skript (vec ucitani sajtovi od pre funkcionisu dobro). Probala sam neki savet koji sam nasla, da se restartuje FF bez ukljucenih dodataka, pa posle ukljuci, ali to ne vredi. Takodje sam ubila dodatak pa ponovo instalirala bas kao taj za FF 57 i - ne pomaze. Jos neka ideja...?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...