Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

pitanjce: kako se bekapuje Thunderbird, mislim poruke? ima li neko programce?ne bi tela da usled nekog cruch situation ili reinstalacije pogubim dragoceni materijal.
Ako koristis Windows, postoji Mozbackup: http://mozbackup.jasnapaka.com/Moze i rucno, mail i profil se (u podrazumevanoj instalaciji) nalaze u Documents and Settings/korisnicko ime/Application Data/Thunderbird/Profiles/kripticna oznaka (npr i9heodkv.default)/Mail/Ako koristis Linux, profil je u /home/korisnicko ime/.mozilla-thunderbird/U oba slucaja rucno iskopiraj sadrzaj ovih direktorijuma i to je sve.
Link to comment

da ne objasnjavam nadugacko i nasiroko zasto koristim 98se, zato evo mog pitanja-koristim 98se-Mozilu- nemam tj. kako ko izbaci novi post ja ga ne vidim oma, nego moram da izdjem iz topika, pa tek onda vidim da li je neko nesto odgovorio posle mene, ubacio se pre mene .....da li mi neko moze objasniti sta se desava i kako mogu to da popravim ilije tako kako jefala

Edited by banderash
Link to comment

Mine favourite...Linkification - pretvara tekstualne linkove u praveRSS Ticker - prikazuje RSS skrolujući na dnu Imagebot - sa bukvalno dva klika uploaduje sliku na neki od image host sajtova (Imageshack ili Photobucket)Forecastfox - vremenske prilike na statusbar-uFootiefox - fudbalski rezultati na statusbar-uBBCodeXtra - dodaje BBCode, HTML i XHTML komande u kontekst meni (meni koji se dobija desnoklikom)Adblock Plus - blokira neželjene reklame, banere i animacijeDownloadHelper - skida filmove sa sajtova kao što su YouTube, Google video...FireFTP - FTP klijent u okviru Firefox-a+ naravno nezaobilazni TabMixPlus, Paste and Go 2, QuickRestart, wmlBrowser, Tab Preview, FoxyTunes, FlashGot i Download Statusbar (mrzi me sad da linkujem B))

Edited by srdjann
Link to comment

Posle više godina, napustio sam lisicu i vratio se na mrski IE. Suviše problema imam kojima ne umem da doakam. Nemam pojma koliko puta sam cistio lisicu sa kompa i reinstalirao, i opet isto. Sajtovi se ne otvaraju dobro, pola stvari ne funkcioniše (recimo, baš na ovom forumu, ne funkcioniše klickovanje na ove ikonice iznad text boxa u kome sad pišem... klik, i ništa). Operu sam probao, takođe ne radi dobro sa nekim sajtovima, recimo na flickr.com, na sekciji za organizovanje fotografija, potpuno se zbrlja. Ne znam da li neko ima slične probleme, il' sam ja nešto razhebo. Imam Compaq laptop sa 1GB ram-a i sveže instaliranom Vistom. Sve drugo radi k'o švicarski sat, a lisica k'o švicarski sir. :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...