Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

verovatno ovo
Pa to je ista stvar, malo opsirnije recena. Ja sam se pitao sta digitalizacija televizije znaci. Da li je to HD sadrzaj ili sta (a ne moze biti)? Sta znaci onda digitalizacija televizije?
Link to comment
Pa to je ista stvar, malo opsirnije recena. Ja sam se pitao sta digitalizacija televizije znaci. Da li je to HD sadrzaj ili sta (a ne moze biti)? Sta znaci onda digitalizacija televizije?
aha, nisam skontao sta pitas. nis ne znam, osim onoga cime na sajtu objasnjavaju D3 (bolja slika, blablatruc, tj. digitalni kvalitet zvuka i slike) el to hdtv, samo na nasem? Edited by holden kolfild
Link to comment
aha, nisam skontao sta pitas. nis ne znam, osim onoga cime na sajtu objasnjavaju D3 (bolja slika, blablatruc, tj. digitalni kvalitet zvuka i slike) el to hdtv, samo na nasem?
Nema sanse da je u pitanju HD jer nase televizije ne emituju HD (a i iz jos dosta razloga).Realno tebe bole kita da li ti slika do prijemnika dolazi digitalno ili analogno. Pretpostavljam da je to onaj trik kad ubacis rec koja dobro zvuci da bi raja pomislila da dobija nesto specijalno.
Link to comment
Nema sanse da je u pitanju HD jer nase televizije ne emituju HD (a i iz jos dosta razloga).Realno tebe bole kita da li ti slika do prijemnika dolazi digitalno ili analogno. Pretpostavljam da je to onaj trik kad ubacis rec koja dobro zvuci da bi raja pomislila da dobija nesto specijalno.
Digitalni signal ima opciju izbora sinhronizacije. Mislim da to kod nas šljaka na Eurosportu, ne znam za druge kanale. Takođe ne znam da li ima još nekih prednosti. što li sam se javljao uopšte...
Link to comment
Digitalni signal ima opciju izbora sinhronizacije. Mislim da to kod nas šljaka na Eurosportu, ne znam za druge kanale. Takođe ne znam da li ima još nekih prednosti. što li sam se javljao uopšte...
Aaaaa. Znam za to. E, pa to onda i nije tako lose. Neko je bese pominjao odredjeni top (marku) televizora za to. Seca li si neko koju?A sto pitas sto li si se javljao?
Link to comment
Digitalni signal ima opciju izbora sinhronizacije. Mislim da to kod nas šljaka na Eurosportu, ne znam za druge kanale. Takođe ne znam da li ima još nekih prednosti. Što li sam se javljao uopšte...
Ima to i analogno na Eurosportu, ali samo za Beograd. Info ovdehttp://kablovskiforum.7.forumer.com/viewto...php?p=9076#9076A u ovoj temi se diskutuje o D3, ima dosta tehničkih pitanja na poslednjih nekoliko strana temehttp://kablovskiforum.7.forumer.com/viewtopic.php?t=1074I dva klipa grebovana sa D3 kanalahttp://kablovskiforum.7.forumer.com/viewto...p?p=33572#33572 Edited by Conspirator
Link to comment
A sto pitas sto li si se javljao?
Pa realno ništa pametno nisam rekao. Evo i ono za sinhronizaciju nije samo pitanje digital signala. Al dobro sad...Kad sam već tu, samo da pošaljem kaficu "tržištu" u Srbiji kao takvom. Koliko danas bi zvao SBB i prešao kod njih, al ljudi neće da dovlače kabl. Ne pomaže ni moja ponuda da ga ja razvučem do najbližeg priključka. Podelili tržište, zauzeli busije i jebe im se za konkurenciju. Bagra.
Link to comment
Pa realno ništa pametno nisam rekao. Evo i ono za sinhronizaciju nije samo pitanje digital signala. Al dobro sad...
Smanji samokriticnost. Da ja pisem samo kad imam nesto pametno za reci, ne bi mi trebao ni internet ni SBB. :lol:
Kad sam već tu, samo da pošaljem kaficu "tržištu" u Srbiji kao takvom. Koliko danas bi zvao SBB i prešao kod njih, al ljudi neće da dovlače kabl. Ne pomaže ni moja ponuda da ga ja razvučem do najbližeg priključka. Podelili tržište, zauzeli busije i jebe im se za konkurenciju. Bagra.
Svima nama ukupno treba posluziti jednu jako koncentrovanu kaficu. Pod 1, niko ni ne pokusava dokazati da u telekomunikacijama postoji kartelsko ponasanje. Pod 2, nikome ne smeta monopol.Cak ni obicni ljudi nisu skloni da se bune po ovim pitanjima. Sta reci za jedan od poslednjih naroda koji mole drzavnu kompaniju da im da fiksni telefon, a ovi im traze ogromne pare i stavljaju ih na liste cekanja. Fiksni telefon, bre, kakvi crni internet, VIOP I HDTV... Da mobilni telefoni nisu bili stvar prestiza i da imamo manji procenat Crnogoraca medju stanovnistvom, kladim se da bi i u mobilnoj telefoniji imali dvojnike danas. Ovako je u to trziste ubaceno toliko para, da se moralo investirati u tehnologije.Tek nedavno je SBB poceo pricati o tome da malo poraste i prosiri se i na druge logicne segmente trzista i odmah su se u stampi pojavili naslovi o njihovoj pirateriji i mogucim tuzbama velikih kompanija Licno ne sumnjam da drzava i Telekom imaju moc da nateraju Microsoft na tuzbu. Ne zaboravite kako brzo smo potpisali ugovor sa njima i kako se Bili smeskao i kako se ni za trenutak niko nije zapitao da li bi mozda mogli neki Linuksi da odrade posao u administraciji. Duzan je Bili Srbiji itekako. (smesna stvar vezana za ovo je sto su neki to tumacili kao Srbiju koja postaje Evropa).I onda se nadje neki kurvin sin koji tokom predizborne kampanje tvrdi kako je Telekom poslovao u plusu dok je on bio direktor. Saksija na mestu direktora bi poslovala u plusu.Zakljucak - Postoji lopovluk drzave ka provajderima i korisnicima, a provajderi su isti takvi istakori koji ni taj mali deo trzista koji im je ostao ne regulisu ljudski, nego prave kartel nemonopolista (koliko god to perverzno zvucalo).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...