Jump to content
IGNORED

Korisni programi


Recommended Posts

Pregledah podforum, i nemamo ovakvu temu. Dakle, ako nadjete nesto sto je od koristi (u idealnom slucaju free, a moze i fraj) okacite ga ovde. Za bilo koji OS.Na ovo me je inspirisao upravo otkriveni calculator SpeedCrunch. Besplatan, za sve 3 mejdzor platforme (odavde).screenshot3d.png
u, ovo je super!
Link to comment
XBMCSjajan media centar za pustanje muzike, filmova i gledanje slika sa pluginovima za slušanje online radija, tva, a vidim da može da se koristi i kao zamena za iTunes.Ko ima android uređaj i WiFi može da koristi svoj telefon/tablet kao zamenu za daljinski.
Link to comment
  • 4 weeks later...
Neću stići da isprobam danas, ali izgleda da je Adobe rešio da časti.CS2 sa serijskim brojem za džabe, pa kome ne smeta matorija verzija.http://www.adobe.com...oads/index.htmlI za Mac i za Win
CS2 jeste iz 2005, ali ima puno sveta koje će i ta verzija sasvim zadovoljiti.Uzgred, valja dodati i Adobeov tekst ispisan sitnim slovcima koji prati ovo:
You are only legally entitled to download and install with that serial number if you have a valid license to the product!
Adobe scientist Dov Isaacs clarifies: On behalf of Adobe Systems Incorporated … You have heard wrong! Adobe is absolutely not providing free copies of CS2! What is true is that Adobe is terminating the activation servers for CS2 and that for existing licensed users of CS2 who need to reinstall their software, copies of CS2 that don’t require activation but do require valid serial numbers are available. (Special serial numbers are provided on the page for each product download.)
Edited by ajgor
Link to comment

Heh, my bad.I bilo je suviše dobro da bi bilo istinito. Iako sam skinuo danas program, taman si mi uštedeo cim oko probe.Tako da, hvala.Uzgred gde si našao tekst? Ja baš gledao po sajtu, tražeći small print, za svaki slučaj, al ispadoh ćorav.

Link to comment
Uzgred gde si našao tekst? Ja baš gledao po sajtu, tražeći small print, za svaki slučaj, al ispadoh ćorav.
Iskopao drugar koji mi je ovo i rastrubio pre tačno nedelju dana, verovatno i nije sa samog Adobeovog sajta.
Link to comment
  • 7 months later...

Brate vlado, ne razmećem se programima i ne trebam nove prijedloge, samo se eto do sada za korištenje Intelovog QuickSynca trebalo kupovati i piratizirati MediaEspresso ili nešto slično. Više ne.

Link to comment

E, ovo nije đaba, al meni je začuđujuće povoljno:http://office.microsoft.com/sr-Latn-CS/products/o365-home-premium-suite-page-FX102853961.aspxDakle, MS Office 365 za pet kućnih računara, po ceni od 6 EUR mesečno - to je 1.2 EUR mesečno po kompu! Pa to je skroz ok cena. Nađeš dvojicu komšija i podelite, bob da vas vidi.Nemo neko da mi krene priču sa OpenOffice i sličnim, znam da je besplatno, znam da može sve isto (kad bi se zezali)... Tema je ova cena, a ona je dobra.

Link to comment

Pa da, namjerno su to upovoljnili jer bi htjeli Ofis prodavat primarno u tom subscriber modelu. Ide pride još i 20 GB clawd™ storiđa na SkyDriveu. Ja sam se srećom javio onda kad su djelili 25 GB, pa taj dio imam đabe. evilsmile.gifjojda, zaboravih - idu pride i Skype minute.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

60 Skype minuta mesečno, da. Brutalno je dobra ponuda. Ja imam jedan SkyDrive od 25GB, i (za sada) 15 aktivnih naloga sa po 7 :) backup ovoonoDa nemam već džaba legalni Office nabavljen već na neku foru, ne bih propustio. Ovako, moje mesečne digitalne pretplate ostaju na Deezeru (Premium account, 7 EUR/mo), i toeto.

Link to comment

OpenOffice je bar za mene zesce sranje. Isla je prica da ce ms office da se mece na cloud zajedno sa ostalim stvarima ne bi li doakali crackovima. Cenim da ce u bliskoj buducnosti to biti mandatory. Da doprinesem temi, par korisnih programcicia koje ja koristim: CCleaner, Advance System Care, SlimDrivers, Search Everything...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...