Jump to content
IGNORED

Opera


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    20

  • Roger Sanchez

    15

  • bigvlada

    14

  • Mil@n

    10

  • 2 months later...

Ja očekivao da je bio neki roundup, pa da su merili benčmarke, fičure, standarde koji browseri ispunjavaju i tako to, pa da je Vivaldi tu razvalio konkurenciju. Kad ono prc.

Link to comment
  • 5 months later...

Usao u Operu da pogledam neki film jer nije hteo da radi prevod u Edge-u, posle mahinalno usao na fb i skontao da normalno otvara slike i sve po redu. Pisao sam ranije da je to bio glavni razlog sto sam batalio Operu, jer mi je opasno bagovao fb tj. nije ucitavalo slike iz nekog razloga, ali posto sad sljaka sve normalno vracam se staroj ljubavi.

Link to comment
  • 3 months later...

Znači, primetim ja da radniku na poslu leti kupujemprodajem tipa 10x brže u operi nego meni na chrome.. I evo me kući, reko ajde da probam. Stvarno, mislim da sve radi 5 puta brže. Prijatno me pride iznenadi da je odmah sam ubacio bookmarks i passworde, odmah me ulogovavši u praktično sve. 

Ali koliko mi je sve to ok toliko sam se razočarao kada sam video da je enable-ovano samo par mouse gestures-a?! I da nema mogućnosti editovanja? Katastrofa. Najviše tj možda čak i jedino mi nedostaje go to top i go to bottom page. Ima li leka? Gledam ekstenzije, nema ko zna šta. 

Link to comment

Ma u suštini me samo nervira što mi banere na kupujem prodajem učitava bukvalno po par sekundi, i kada prelazim stranice i tražim nešto, treba mi večnost, a imam nov komp kući. U operi nemam taj problem. Ostalo manje više ok. Pri tom mi je dizajn opere 10x lepši od chroma.

Probavam Vivaldi. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...