Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

deluje ko da je c4 upakovan unutra hahahaha :D

 

das ti neku milju da me prebace u biznis klasu? :D

U kojoj klasi ti je original karta (K,L,T...)?

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

ma jok...ko trazi ne gubi :) ...fala :) jel to znaci da mogu da stavim swiss na luthansa miles? nisam ni gledala da li su star alliance

uvalice me agencija na dobro mesto. koristim ih godinama. mnogo fini ljudi a bolja cena i let i usluga.

Edited by mustang
Link to comment

ma jok...ko trazi ne gubi :) ...fala :) jel to znaci da mogu da stavim swiss na luthansa miles? nisam ni gledala da li su star alliance

 

Ne samo da su Star Alliance, nego su u istoj LH grupi, i dele zajednicki freqent flyer program, Miles & More.

Link to comment

ne sme rucni prtljag na imardzensi eksit, ko ti je to dozvolio?

Toliko letis a ne znas da nije dozvoljeno samo tokom poletanja i sletanja! ;P

 

Sediste do prozora ume da ima dalje ispred sebe onu klupicu od vrata (tako je bilo u airbusu 340-500) tako da onda ne moras ni da spustas rucni dole, vec stavis noge/nogu na to. Ta karta je jeftinija, pretpostavljam da je logika da je mesto ispred kog nema bas niceg vrednije.

 

 

@Jms

ja se kanda nesto secam da je i LH davala cokoladice pre dosta godina na prekookeanskim letovima? Ili je to bio sladoled, hm..

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

o pa lepo, mozda dobijem besplatnu kafu jebem ti na te milje...ni ne znam koliko ih imam, bas cu da pogledam kad se vratim iz sopinga

Edited by mustang
Link to comment

@Tresko ce biti ponosan na mene: ne samo da sam bukirao Alitalia kartu, nego je error fare, ima codeshare let i kupljena je kroz neku nemacku online agenciju za koju niko nije cuo :D

 

Watch this space sledeceg vikenda :o

Link to comment

@Jms

ja se kanda nesto secam da je i LH davala cokoladice pre dosta godina na prekookeanskim letovima? Ili je to bio sladoled, hm..

 

Ja sam leteo s LH vise od 80 puta a samo jednom tako dugacko, iz Indije za Evropu. U stvari, samo mi taj jedan od preko 150 letova LH grupe [LH, Swiss i Austrian] nije bio domaci/inter-Evropa let.

 

A (no other way to say this without sounding like a d-bag :lol:) kako je taj jedan let bio em skoro, em u prvoj klasi, nemam pojma sta su davali u ekonomskoj pre dosta godina...

Edited by jms_uk
Link to comment

nanosis mi dusevni bol!

 

razmisljam se da li da busem cirke ili drogirana a ti tako :D

al dobro....ja bar gledam palme i sunce svaki dan (now who's d...bag :D)

Edited by mustang
Link to comment

Toliko letis a ne znas da nije dozvoljeno samo tokom poletanja i sletanja!

ma jms se vozika samo visim klasama, izgubio je on odavno kontant sa economy realnoscu ;). luftanza ne da, toga se secam dobro, let za kuala lumpur pre par godina. emirates daje, malopre sam se uverio. upravo sam sleteo u DXB, pa presedam za GIZ

Link to comment

inace terminal 2 na DXB je ludilo, leti se za pakistan, saudi i sl. i bivse sovjetske azijske i evropske republike. nema normalno obucenih zena, ili se nista ne vidi (sem ociju) ili se sve vidi :fantom:

Link to comment

@Tresko ce biti ponosan na mene: ne samo da sam bukirao Alitalia kartu, nego je error fare, ima codeshare let i kupljena je kroz neku nemacku online agenciju za koju niko nije cuo :D

 

Watch this space sledeceg vikenda :o

Auuuuu, pravi si John McClane.  :lolol: Javi šta je bilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...