Jump to content
IGNORED

Planinarenje i hajking


barrcode

Recommended Posts

Ma nije, nego je bilo deset puta boljih fotki i niko se nije potpisao. Izgleda da je nekakav profi fotograf, teglio je stativ do gore, budalaština, baš mu stativ treba za onu zver od aparata, ali nivo je ozbiljan sa stativom.

Link to comment

Ova prva je očigledno nestala, da li je imgur promenio politiku?

 

edit: Editovao sam je na imgur-u i sad se ponovo pojavila.

Edited by Anonymous
Link to comment
  • 2 weeks later...

Drugi put mi se dešava da u silasku tj posle prvog dana izvrćem zglob, i propuštam ostatak weekenda. Osećaj je krajnje ogavan. Imam rovite zglobove, usled silnog sporta izvrtao sam oba na desetine puta i očigledno su mi tetive u nikakvom stanju. Barem sam rešio da to snimim, probam da revitalizujem malo, pa dajte predloge za ljude, masere, masti, pomade i ostalo... Komovi će nažalost ostati za neki drugi put :( Ko me jebe, čak sam imao i zavoj koji nisam stavio, da sam metno njega, 2 para čarapa i nešto konjske masti, verovatno bi bilo bolje tj teže sjebati se.

Prvi dam sam se popeo na tri najveća vrha bjelasice, stvarno je prelepa planina, doduše, bez sive zove, stene i kamena što predstavlja posebnu draž.. Troglava 2064, Zekova Glava 2118 i Crna Glava 2139. Na Crnog glavi nas je tako šibao vetar, bukvalno bacao po planini i izbacivao iz ravnoteže, da nije duvao KA planini nema šanse da bi se ispeli jer da je duvao u kontra smeru, leteli bi sa iste.

Bili smo smešteni u Katunu Želja Martinovića, ne znam kako bih opisao mesto tih bungalova osim JEBOTE! U skoro pa podnožju komova gde puca pogled na vrhove u svoj svojoj lepoti! 

Jedan teaser, kačim još posle post produkcije.

 

19577505_10155252646417626_5331675155800

Edited by Mil@n
Link to comment

Negde sam naletao na vežbe koje rade trail trkači radi povećanja stabilnosti zglobova, potraži po netu moglo bi da ti pomogne pošto očigledno imaš problem.

Link to comment

Bili smo smešteni u Katunu Želja Martinovića, ne znam kako bih opisao mesto tih bungalova osim JEBOTE! U skoro pa podnožju komova gde puca pogled na vrhove u svoj svojoj lepoti! 

 

To bio sa čika Duškom? :)

Mnogo je dobro na Ljubanu, još kad Željko zasvira....

Link to comment

To bio sa čika Duškom? :)

Mnogo je dobro na Ljubanu, još kad Željko zasvira....

Da, da... :)

 

Carski je tamo, ambijent je nenormalno lep ali su pre svega veliki ljudi I on i žena mu.

 

2ea24bec60a7fd5f8ef56ce477dc4627.jpg

 

Hawaii Mate 9

Link to comment

Koristi li neko Copperminer obuću za hajking?

 

U Đaku su na 50% ovih dana pa me zanima kakve su generalno. Ima još par modela kojih nema na sajtu. Probao sam ih i deluju mi udobno ali ne znam kako se ponašaju pri dužim hodanju.

Link to comment

Koristi li neko Copperminer obuću za hajking?

 

U Đaku su na 50% ovih dana pa me zanima kakve su generalno. Ima još par modela kojih nema na sajtu. Probao sam ih i deluju mi udobno ali ne znam kako se ponašaju pri dužim hodanju.

kakav je djon? vibram? ako je vibram dobro je - a ako nije - zasto nije, ne? 

osim toga - ako vec nosis nesto jace od obicnih patika - sta ja znam - gledaj da bude "duboko" a ne "plitko"... Ovaj "low cut" place za nekim izvrtanjem zgloba i/ili necim slicnim. Al' place. 

merrell-all-out-blaze-sieve-hiking-shoes

Link to comment

Firma koja proizvodi djonove za pretezno outdoor obucu. Imaju dobar grip i u zavisnosti od namene cipele manje klizaju na odredjenim povrsinama (stena, sneg, itd...). Vecina kvalitetnijih cipela koristi njihovu tehnologiju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...