Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

moj one and only je Samsara, ali nisam sigurna da jos uvek postoji / proizvodi se, a nemerem sad traziti sliku o tudjem troskuSamo tako trcim pred rudu jer nemam sta pametnije... :rolleyes:

Link to comment
moj one and only je Samsara, ali nisam sigurna da jos uvek postoji / proizvodi se, a nemerem sad traziti sliku o tudjem troskuSamo tako trcim pred rudu jer nemam sta pametnije... :rolleyes:
postoji, kako da ne, one of the best :)trenutni hit mi je btw agent provocateur maitressenaziv je sou (lingerie i svasta) al je parfemcic odlican : )...alluring-maitresse-parfum.jpg
Link to comment

Koristim isključivo Eau de toilette, jer mi ništa drugo želudac ne podnosi.Moji trenutni favoriti;-Cacharelov Amor Amor Sunshine, rođendanski poklon-Lacoste Touch of spring, najnoviji. :heart: -Moschinov FunnyNajdraži mi je zapravo CK Eternity moment, ali već ga sto godina nisam kupila. :mellow: Naj mužjački parfem - Soul (Hugo Boss).To je otprilike to, daklem, bitno da da je lagano i svježe, te da ne podavim sebe i okolinu mi svojim mirisom.

Edited by Hannah
Link to comment

Sve je to q :P samo je jedan pravi, prefinjen i elegantan, ni previse slatkast ni tezak, ni tetkast, ni previse sporty, ni previse casual, jednostavno savrsen i dozlaboga skupIssey Miake - L'eau d'isseyL_EAU_D_ISSEY_W%20(Custom).jpg

Edited by Allegra
Link to comment

neka je (skup). jedan od mojih favorita. pazi kad ga kupujem u duplikatu, veliku bocu (za po kuci) i malu (za putovanjca).isti tretman za Gio by Armani. e da, kupila i Feu d'Issey al l'Eau boljsi.svi ostali po 1 komata.

Link to comment

el se venezia (laura biaggiotti) vise ne proizvodi?imala ga u srednjoj skoli. u cilju podmladjivanja razmisljala da nabavim opet. kad ono...a i ne znam da li bi mi se ponovo svidjeoista stvar vazi za yvresse, nekadasnji champagne (+-slovo) ysl

Link to comment
el se venezia (laura biaggiotti) vise ne proizvodi?imala ga u srednjoj skoli. u cilju podmladjivanja razmisljala da nabavim opet. kad ono...a i ne znam da li bi mi se ponovo svidjeo
Proizvodi se i Venezia i Roma. Ja se uvek vracam na ovaj drugi.. I uvek mi se ispocetkadopadne. Kao da je prvi put.Lep pozdravSelina
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...