Jump to content
IGNORED

Nordijsko skijanje, bijatlon i ostali zimski sportovi


Timmy

Recommended Posts

Samo da se jos jednom poklonim :Hail: velikanu.

Ole Einar Bjørndalen je danas osvojio srebro u sprintu na SP u biatlonu. Pune 42 godine, ali jos se ne da :)

Ukupno 41 medalja na SP (19-13-9) :Hail:

nikada ga nisam volio i uvijek navijao protiv njega, ali :Hail:

 

danas fak i shipulin razvalili, ali su juce bili toliko uzasni da nisu uzeli vise od 5. i 9. mjesta. vjerovatno su favoriti za medalju na 20km.

Link to comment

Ma Šipulin (za kog navijam) je ove godine u fazonu da čoukuje, danas je promašio jednom na poslednjem gađanju, kad je bio u situaciji da se možda bori i za srebro.

Link to comment

Ipak Fourcade nije supermen. J.Boe ga pobedio u finišu masovnog starta, a legenda Bjørndalen je treći. Uz zlato koje je uzeo u štafeti, ukupno 44 medalje na SP!!!

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Ne znam koliko vas uopšte preti hokej, ali vjerujem da ima onih koji se sjećaju one davne 1984/85 kada je Zvezda bila na korak do prve šampionske titule.

Eto, da bi se podsjetili na ta vremena, ja sam uradio intervju sa Jože Kovačom i Matjaž Sekeljom, pa se nadam da ćete uživati u istom :)

 

http://www.czbgtv.com/2016/12/30/novogodisnji-intervju-joze-kovac-i-matjaz-sekelj/

Link to comment

Da, da...to Sekelj i naglašava da ste dovođenjem Domine Lomovšeka (i još nekih igrača) napravili korak više od nas. Ali eto, i ono što smo mi uradili bilo je veliku u onom trenutku. Meni je lično hokej uvijek bio rame uz rame fudbalu. pratio sam ga od malih nogu. 

Hvala za pohvale...

Link to comment

Meni se čini da je to bilo iznenadjenje u rangu titule partizana u rukometu 93, ono mi se pojačali i svi su očekivali da uzimamo...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...