Jump to content
IGNORED

Istorijat F1


alpiner

Recommended Posts

E ovo sam već lagano počeo da pratim uživo, i da se interesujem za F1Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment

1980.David Thieme berzanski mešetar i vlasnik Essex Petroleuma, sponzor Lotusa te godine.hn7b.jpg1981.Mala grupa fašista koja je drmala F1 decenijama. Jean-Marie BaleSStra i Max MoSSley. Prvi bio član francuskog ogranka SS-a tokom rata. Drugom, otac Oswald, vođa fašista u Britaniji..sinčić Max aktivno učestvovao u rasističkom pokretu.6s9u.jpg

Link to comment

1981.Alfa Romeo 179Cugiv.jpg 1983.Mansell i de Angelisgk25.jpg Piquet i Bernie tada vlasnik Brabhama3v1t.jpg Povratak Honde u F1 sa ekipom Spiritwm8a.jpg Interesantan bolid Ligier JS214mi2.jpg Faca Kekeje3i.jpg

Link to comment

Slučajno omašio da stavim, a mora!! Softver vam je neverovatan krš kao i na mom forumu1971.To je taj brk majstore!!xf2z.jpgMora i jedna Gillesa. 1979.oh30.jpg

Edited by buffalo bill
Link to comment

1984.Lotuspij0.jpgDebitantwzq6.jpg1986. Godina u kojoj je bila ograničena količina goriva pa su se dešavale ovakve scene. Prost u akciji gurke 100m pre prolaska kroz cilj.3krq.jpgInspiracija za moj avatar7pf7.jpg1987.Dennis u ulozi lollipop man-a ub2i.jpg1988.MP4/4wn00.jpg

Edited by alpiner
Link to comment

1990.Ferrari F1-90. Dizajn John Barnarda. Barnard je postavio kao uslov saradnje sa Ferrariem da mu se dizajnerski studio premesti u Englesku. Posle više od deset godina bili su nadomak titule.qsyo.jpg Tyrrell 019.Prvi bolid sa podignutim nosem, dizajn Harvey Postlethwaiteaosgw.jpg

Link to comment
na7e.jpg5jc7.jpg Williams FW26.U dizajnu je učestvovala i jedna žena - Antonia Terzi. Terzieva je bila aerodinamičar i u Ferrariu pod patronatom Rory Byrneain9s.jpg Poslednji Jaguar - R5eqs9.jpgy1pf.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...