Jump to content

Photo

Game of Thrones

• Please log in to reply
8822 replies to this topic

#8821 Ayatollah

Ayatollah

Advokat krupnog kapitala i izdajnik svetske revolucije

• Members
  • 2,358 posts

Posted Today, 01:27:20

Pročitajte ovo ako imate vremena. Tekst je prilično dugačak i ima dosta nategnutih zaključaka, ali je istovremeno i veoma zanimljiv.

Elem, predložak teksta je sledeći: 

Because Dany’s a pretender, a girl raised to be “Daenerys Targaryen” the daughter who Rhaella died birthing, who quite likely, as the opening of this essay showed, died young given Aerys and Rhaella’s history of such things. There’s just too many things that are fundamentally wrong with Dany and what she knows and doesn’t know, for her to actually be who she thinks she is.

Which I suppose inevitably leads us to the question of who exactly is “Dany” if she’s not Daenerys Targaryen, as this essay’s been saying all along that she’s some other than the real Dany. IMO, we have a few candidates for the mother, one real candidate for the father, or the option that Dany’s just the child of some random people.

Staviće me Mau na ignore listu zbog ovoga.

#8822 Weenie Pooh

Weenie Pooh

upropastilac suštine zabave

• Members
  • 25,573 posts

Posted Today, 01:36:56

Što, vidiš da Mau baš takve njanjave teorije priziva na ovom topiku, a ja se džabe borim protiv istih <_<

TL;DR ali ipak - čista je budalaština da je Degeneris pretender, da su joj se zmajeva jaja izlegla tek onako bezveze, i da će sad u minut do dvanaest da iskrsne neka praaava Targaryenka. Ima dosta tih Blut und Ehre teoretičara kojima je važnije ko je čiju baba-tetku kada taslačio nego šta sami likovi rade na papiru.

Ako vam se čini da sam ovih dana blaži prema GOT idiotarijama, to je zato što sam najzad iščitao Bakerovo palamuđenje do kraja i pokušavam da smislim da li je bilo gde u fantasy literaturi neki lik gluplje skončao od protagoniste tog serijala. Jedino što mi pada na pamet su Randal Flagg i Crimson King iz one Dark Tower travestije, ali to su antagonisti a ovo je tu negde po besmislu.

#8823 MayDay

MayDay
  • Members
  • 29,497 posts

Posted Today, 01:41:12

A kako ti se dopada ideja da je Bran upao u time loop i da je on i Bran the Builder?