Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Za sve one koji rade u uspesnom drzavnom preduzecu

Dogodila se saobraćajna nesreća. U Jocin 20 godina stari Jugo uleteo Ferari, koji je vozila naravno plavuša i, naravno, seks bomba. Plavuša predlaže da pre nego stigne policija plati Joci 100.000 dinara i da se stvar zataška. Joca se složi, ali iz radoznalosti ipak pita:"Gospođice, mogu li vam postaviti samo jedno pitanje?""Naravno.""Znate, ja sam 40 godina radio u uspešnom državnom preduzeću i evo imam samo ovaj stari Yugo. Vi ste još tako mladi i već vozite Ferarija? Ako nije tajna, možete li mi reći kako vam je to uspelo?"Naravno. Bavim se oralnim seksom.""Jel' to ono što mi narodski zovemo 'pušenjem'?""NE! To se zove oralni seks. Pušenje je ono što ste Vi 40 godina radili u tom Vašem uspešnom državnom preduzeću."

Edited by PointTaken
Link to comment

Igraju Ajnštajn, Njutn i Paskal žmurke.Žmuri Ajnstajn a Paskal se sakrije iza kuće a Njutn otrči desetak metara, nacrta kvadrat dimenzija metar sa metar i stane u njega. Izbroji Ajnštajn.Vidi on Njutna i… kaže: ”Pu, Njutn!” A Njutn će: Ne,ne,ne, nisam ja Njutn. Ajnštajn će njemu: ”Njutne, pa to si ti, kako nisi?” A Njutn kaže: Ne, ne. Njutn po metru kvadratnom je Paskal! *

Link to comment

Čuju životinje u šumi da medved ima spisak za odstrel i da će uskoro početi da ih eliminiše.Ode vuk kod mede:- Medo, čujem da imaš spisak za odstrel, je l' istina?- Jeste.- Čujem da sam i ja na spisku?- Jesi.- Auh... - promumla vuk i ode.Za par dana nađu vuka mrtvog.Ode lija kod mede:- Medo, čujem da imaš spisak za odstrel, je l' istina?- Jeste.- Čujem da sam i ja na spisku?- Jesi.- Auh... - promumla lisica i ode.Posle par dana nadju i lisicu mrtvu.Ode i zec kod mede:- Medo, čujem da imaš spisak za odstrel, je l' istina?- Jeste.- Čujem da sam i ja na spisku?- Jesi.- A je l' možeš da me izbrišeš?- Mogu.

Naravoučenije: sve je u komunikaciji.

Link to comment
i u sargarepi
Лажу браћа Ворнер то за зечеве и шаргарепу. Ено нам зечева око куће, једу цвеће од детелине, шаргарепу ни да пипну. Чак је зечица покушавала да ископа гнездо одмах поред шаргарепе, почупала нешто других биљака, а шаргарепи ништа.Упутио сам представку надлежном органу, ал' сумњам да је далеко стигла.
Link to comment

Паде ми на ум, а пропао текуће британске фрке око о-стерам-ти мера, "ми смо у овом сви заједно", што се превело са "богаташи се зајебавали, сад су сви најебали"... да је некад кружила серија вицева, у ствари загонетки, овако:сви пију, један јебе(свадба)сви пију, један је најебо(испраћај у војску)сви иду, један је најебо(сахрана)један јебава, свима се јебе(састанак у предузећу)сви иду, сви јебу(радничке спортске игре)један иде, свима се јебе(испраћај у пензију)... е, ако би се неко сетио остатка списка. Беше тога двадесетак.

Edited by расејан
Link to comment

Skupstinskog poslanika zove kum iz zavicaja da pita ima li posla za njegovog malog tu u BG-u?! - 'De si kume, sta ima? - Evo nista kume, zivi se, radi se, sve po malo. Kako si mi ti? - Ja evo dobro nego me ovaj moj mali brine. Znas da mu skola nikad nije isla od ruke, uvek je vukao jedinice, ma ni srednju nije zavrsio...... Pa sam razmisljao dal' bre imas tu neki poslic za njega u Vladi Srbije,da ne dangubi po ceo dan? - Kako da nema, mora za kuma da ima, uvek! Zaposlicu ga da mi bude pomocnik, 3500 evra plata, sluzbeni auto, telefon, boli ga uvo! - Jao kume, nemoj! Mnogo je to, sta ce njemu toliki novac, pomahnitace, znas da je problematican. Daj nesto razumnije... - Dobro kume, razumem. Neka bude asistent moje sekretarice. Plata 1500 evra , nema kola al' dobice dobar telefon, racun uvek placen, moze i Ameriku da zove, sta ga briga ! - Nemoj da se ljutis kume, ali i to je mnogo, nije ti on za tol'ke pare, skliznuce na neku stranputicu. Daj ako ima neki normalan posao za 200-300 evrica pa da mora malo da razmislja i da se pomuci, ima li tako sta!? - E *** ga kume- za to mu treba fakultet!SKinuto sa komentara Forcankinog hvalospeva na B92 ..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...