Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam da li trenutno imamo boljeg, ali imamo jednog koji bi mogao postati znacajno bolji

em ne bih voleo da bilan igra ispred njega, em mi je bilan nekako igrac bas za cedevitu, odnosno taj neki evrokup nivo

preskup je on da bi bio deo rotacije, a nedovoljno kvalitetan da bi bi bio prvi izbor na toj poziciji

Link to comment

ne znam da li trenutno imamo boljeg, ali imamo jednog koji bi mogao postati znacajno bolji

em ne bih voleo da bilan igra ispred njega, em mi je bilan nekako igrac bas za cedevitu, odnosno taj neki evrokup nivo

preskup je on da bi bio deo rotacije, a nedovoljno kvalitetan da bi bi bio prvi izbor na toj poziciji

 

ne znaš da li trenutno imate boljeg? 

 

drugo, ne znam koga očekuješ da dovedete onda na 5 ako misliš da nije dovoljno kvalitetan da bi bio prvi izbor na toj poziciji.

Link to comment

prespavali ste da je doveden francuz na 5, takodje izvesni jovanovic iz amerike, a i da je bjelica ostao.

 

O Bilanu se uopste ne razmislja niti se ikada razmisljalo iz mnogo razloga, niti bi Bilan dosao kod nas sve i da ga hocemo i mozemo da platimo. Da bi bio instant pojacanje bio bi, to je skroz izvesno.

Link to comment

pa ne znam zasto su uopste potegli bilana, valjda neko saljenje. jasno je da ovoj ekipi fali samo plej. da su se mogla dovesti instantnija™ pojacanja od ovih nekih koji su stigli, moglo je, ali ni ovaj koncept sa duzim ugovorima nije los. makar neka taj plej bude pravo instant pojacanje. ovo sto se valja po forumima bas mi se i ne svidja, valjda ce naci nesto bolje.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...