Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ko je selktor Srbije? Jbt potonji napad Kine na 20sec do kraja 65:63 rezultat i ona na odlučujućen tajm autu viče:"Nemojte pasivno, dignite ruku i prbajte da presečete pas!" :lol:

0

Koja spodoba! Da je lijepa oprostio bih joj što nema pojma. Btw, koji nekvalitet košarke u žena, nisam znao da je to tako.

Link to comment

Ali zato ne kapira kad naše igraju 2 za 1 pa kaže prebrzo završen napad.  :frust:

 

Šarenac ko da je već 10ak godina član stručnog štaba Grega Popovića i da ima bar 5 održanih onih trenerskih klinika.

Link to comment

Ko je selktor Srbije? Jbt potonji napad Kine na 20sec do kraja 65:63 rezultat i ona na odlučujućen tajm autu viče:"Nemojte pasivno, dignite ruku i prbajte da presečete pas!" :lol:

0

 

 

Nije tačno.

Link to comment

Ko je selktor Srbije? Jbt potonji napad Kine na 20sec do kraja 65:63 rezultat i ona na odlučujućen tajm autu viče:"Nemojte pasivno, dignite ruku i prbajte da presečete pas!" :lol:

0

Koja spodoba! Da je lijepa oprostio bih joj što nema pojma. Btw, koji nekvalitet košarke u žena, nisam znao da je to tako.

 

Ta "spodoba" je Marina Maljković, ćerka šjor Bože Maljkovića, i otprilike je single-handedly podigla našu žensku košarku (i klupsku i reprezentativnu) na viši nivo.

Link to comment

Ne sporim da lupetam jer ne pratim, ali sam joj čuo govor na dva potonja tajm auta na tekmi pri dva razlike za naše. Jezivo...

 

Pa brate šta si čuo? Pošto sam i ja čuo tajmaut. Rekla je da se igra agresivno na ubacivanju lopte,da proba da se preseče pas ili isforsira izubljena lopta. Nije rekla tim rečima kojima sam napisao. I posle je skrenula pažnju kojim igračicama (rekla je broj 5 i 9) da se ne dozvoli šut za 3 poena. I ne znam šta očekuješ da kaže kad se mi branimo? Treba da namesti odbranu,ne napad,ne razumem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...