Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

uvedeno je da bi se sprecilo laziranje utakmica. tada je bilo opsteprihvaceno misljenje da se lazira samo na nereseno. :D i da, tim koji pobedi na penale, dobijao je samo 1 bod. izgubljeni , naravno, nista.

Link to comment

sećam se jednog derbija koji je odlučivan na penale, kada je buda vujačić dva puta morao da izvede penal jer je sudija nešto "jeo govna".inače, mi smo bili očajni na tim penalima, mislim ispod 50%.

Link to comment
sećam se jednog derbija koji je odlučivan na penale, kada je buda vujačić dva puta morao da izvede penal jer je sudija nešto "jeo govna".inače, mi smo bili očajni na tim penalima, mislim ispod 50%.
Vaistinu, išlo mi je na onu stvar to izvođenje penala još kao klincu. Sećam se da sam dobio napad besa nakon što smo po ko zna koji put trsli sa penala i to na JNA, od Osijeka (bilo 1-1, penalima 4:3 za njih), nisam mogao da se smirim dva dana. Baš čudno da je to bilo vreme zvezdinih velikih uspeha <_<
Link to comment

Bacih pogled sada na reprizu Total Sakera sa SOS kanalizacije gde su gosti bili veliki prijatelji i drage kolege, Bekvalac i Đorin kum Rajevac. Neki novi lik Špiro Grujić je tu da imitira nekog novinara-komentatora-saradnika rošavom. Krenuo je nikad jače™, pričom kako je Ilijev (a ne Stevanović) idealno centrirao Kleu za gol, kako je Ilijev (a ne Neca Tomić) promašio gol sa tri metra pod pritiskom jer su ga napadali, kako je Tomić (a ne Smiljanić) uputio jedan dobar pas za 100% šansu... :isuse: Obaška što je nepismen, neprijatan za slušanje i sipa 100000x prežvakane fraze 100 na sat. Gde li su ga našli, izgleda da ponestaje onih koji liče na čoveka a spremni su da učestvuju u tako nečem...ili ih pak ima, ali ne mogu da se probiju od ovakvih.

Link to comment

al karimi serbian hero65712_karimi01-afp-torsten-silz_f.jpg?ver=1281886262Iz fudbalskog kluba "Stil Azin" saopšteno je da su bili primorani da "otpuste jednog od svojih igrača Ali Karimija zbog neposlušnosti i jer nije postio tokom ramazana, kao i svi muslimanski vernici''. U saopštenju se ističe da je Karimi, koji je bio najbolji fudbaler Azije 2004. godine, čak i uvredio zvaničnike Iranske fudbalske federacije i čelnike kluba iz Teherana kada su mu skrenuli pažnju na njegov propust. Karimi je otpušten u vreme kada je u intervjuu kritikovao stil rukovođenja klupskog direktora i nekadašnjeg zvaničnika iranske Revolucionarne garde Mustafe Adžarlua. Iranska državna novinska agencija IRNA javila je da predsednik kluba Husein Hedajati nije bio upoznat sa odlukom o otpuštanju Karimija i da se nije slagao sa tim postupkom.

Link to comment

u ruskoj 2. ligi (Russian First Division) igraju 2 kluba:FC Baltika Kaliningrad Logo_of_FC_Baltika_Kaliningrad.png (link)iFC Luch-Energiya Vladivostok 150px-Logo_of_Luch-Energia_Vladivostok.png (link)da bi se njihova prvenstvena utakmica odigrala, jedan tim treba da predje neverovatnih:Distance from Vladivostok to Kaliningrad : 7372.6 Kilometers iz cega sledi:Approximate flight duration time from Vladivostok to Kaliningrad is 9 hrs, 31 mins :lol::Hail:

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
french world cup scandal :Anelka 18 match suspendedRibery 2 matchEvra 5 matchToulalan 1 match
Evo ga i zvanicno:Francuska fudbalska federacija kaznila je četvoricu reprezentativaca zbog incidenata u kampu i sukoba sa tadašnjim selektorom Rejmonom Domenekom tokom Svetskog prvenstva u Južnoj Africi.Najgore je prošao Nikolas Anelka koji je suspendovan 18 utakmica igranja za "trikolore", kapiten Patris Evra neće moći da igra na pet mečeva, Frank Riberi na tri, a Žeremi Tulalan na jednoj utakmici. Erik Abidal je ovom prilikom izbegao kaznu.
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...