Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

oterase me sa jednog duvanskog, na drugi :)

 

ja batalio posle skoro 30 godina.

to jest, 2 meseca proslo od poslednje cigarete.

 

naterale me cerka i zena da se presaltam na elektronsku, vec posle dva dana sa elektronskom sam osetio da mi ne nedostaju prave cigarete.

ali, elektronska mi uopste nije bila "ukusna". kao ide nesto, ali nije to bilo to. i kad je, dve nedelje posle pocetka koristenja, elektronska pocela da pusta tecnost i zajebava, ja je bacim u korpu za otpatke. i, eto... so far, so good  :)

Link to comment

polako uvidjam prednosti. manje hrcem nocu, bolje spavam, manje se umaram a jela i pica mi imaju mnogo bolji i jaci ukus.

mada je to sa boljim ukusom jela i pica malcice problem, ali cu sportom resiti. bar se nadam. :)

cudno je da i dalje ponekad imam gorak ukus u ustima. kao ranije kad sam pusio

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sto kaze jedan moj stariji kolega "Ja vec 9 godina guram da vidim koliko mogu da izdrzim bez cigara".

 

Ja pre sedam dana uzeo neku e-varijantu, od tad nisam zapalio analognu, povremeno me ufati želja, al' malo cuclam struju pa me prođe...

 

Videćemo...

 

Sestra i zet se skinuli sa duvana elekrtonikom. Verovatno bi i to sutnuli da zet nije zesci entuzijasta i da ne kupuje i budzi nesto neprestano.

Link to comment
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...