Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

dajte preporuku za usisivač. da nije nasa tehnologija, da kesa ima na svakom ćošku i da nije lg

:cry:

 

ja imam lg sa kutijom (ne kesom), najbolji usisivač koji sam imala u životu, i sada usisava kao nov, usisna moć baš velika

Link to comment

planiram da kupim ves masinu, zna neko nesto o tome?

cula sam da ima slucajeva gde je garancija 10g?!

ova moja stara je Indesit, i krs je neopevani

LG direct drive je 10 godina, ali su one u startu jako skupe, pa proveri budžet

Link to comment

pls preporucite servis koji hoce i moze da popravi i ne plasi se da otvori jebeni blender bez skupocenog narucivanja dve trecine blendera iz inostranstva i sl nebuloza. 

Link to comment
  • 1 month later...

Jel' ne beše to F neko zaključavanje, ono, anti-dece ili kad podesiš duplu zonu pa da se ne gasi za vreme kuvanja?

 

Ako želimo da zaključamo namešteni režim uređaja (onemogućuje se nepoželjna izmena nameštanja uređaja tokom rada), pritisnemo senzor „A“ (ključ), za vreme od 2 sekunde. Upaliće se kontrolno svetlo «F».

Kada je upravljanje uređajem zaključano, u funkciji ostaje jedino isključivanje uređaja (pritiskom na senzor „B“ (mrežna sklopka) ili isključivanje bravicom, pritiskom na senzor „A“ (ključ). Nakon isključenja bravice (indikaciona dioda kod senzora „A“ će se ugasiti) ponovo možemo upravljati sa svim funkcijama uređaja.

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
  • 1 month later...
On 10/7/2017 at 10:55 AM, dùda said:

:cry:

 

ja imam lg sa kutijom (ne kesom), najbolji usisivač koji sam imala u životu, i sada usisava kao nov, usisna moć baš velika

e dùda pojasni mi malo ovo sa kutijom. znam šta je nego koje su prednosti, jel se isprašiš kad je prazniš i tako to

 

oću pazarim neki gorenje sa tom kutijom, al me vabi i neki boš koji moji imaju. extra je ima ono crevo ko nekad što je bio gajtan od pegle, a i gajtan mu je nešto tipa +15 metara. al za boš nigde nema podataka o usisnoj moći. ovaj gorenje je 400w

Link to comment

Pa ima malo to zezanje posle usisavanja.

Ja sve ispraznim, okrenem naopako i zabijem u neku kesu da ne bih prasila okolo. Posle sve operem uključujući i hepa filter, on se suši  24 sata.

Za sve to posle mi treba cca 15 min. Al zato svaki put usisava kao nov i nikada nema onog smrada prašine. Max usisna snaga mu je 1700w bemliga tako piše.

Zove se LG cyking tako nekako.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...